ورزشکار البرزی مقام دوم پرس سینه آسیا را کسب کرد


نماینده رسمی ورزش های قدرتی فدراسیون جهانیWBPF در ایران روز شنبه در گفت وگو با ایرنا گفت: مسابقات پرس سینه قهرمانی 2018 آسیا به مدت 10 روز برگزار شد.
رستم رجبی افزود: بیش از 600 ورزشکار از 21 کشور آسیایی در این دوره از رقابت ها به مصاف یکدیگر رفتند که تیم ملی کشورمان بر سکوی نخست ایستاد.
وی اضافه کرد: همچنین محمود رجبی ورزشکار البرزی شرکت کننده در این دوره از رقابت ها، توانست عنوان نائب قهرمانی پرس سینه آسیا را از آن خود کند.
رجبی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: WBPF از سه شاخه پاورلیفتینگ،پرس سینه و مچ اندازی تشکیل شده که هم اکنون 108 کشور عضو فدراسیون جهانی WBPF و 44 کشور نیز عضو آسیایی این فدراسیون هستند.
رئیس ورزش های قدرتی فدراسیون WBPF آسیا گفت: با توجه به اینکه 60 درصد از قهرمانان رشته پاورلیفتینگ ، قدرتی و قوی ترین مردان ایران و جهان از استان البرز هستند این پایگاه قهرمانی در این استان راه اندازی شده است.
رجبی گفت: با آغاز فعالیت فدراسیون ورزش های قدرتی WBPF در ایران در 4رده سنی نوجوانان، جوانان ، بزرگسالان و پیشکسوتان می توان هر چه بیشتر ورزشکاران این رشته و برگزاری مسابقات ورزشی در رشته های مچ اندازی، پاورلیفتینگ و قوی ترین مردان را ساماندهی کرد.
7414/ 6155

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *