ورزشکاران کهگیلویه و بویراحمد در سطح ملی گمنام نیستند


به گزارش ایرنا، سید محمدتقی علوی روز یکشنبه در نشست مجمع انتخابات هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: موفقیت های کسب شده در حوزه ورزش این استان و ارتقای روزافزون جایگاه آن در کشور مرهون تلاش هیأت های ورزشی است.
وی افزود: انتظار می رود که ورزشکاران و پیشکسوتان وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد همکاری و تعامل لازم را با رئیس جدید این هیأت داشته باشند.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این امر به ارتقای هر چه بیشتر سطح کمی و کیفی رشته ورزشی وزنه برداری در استان کمک خواهد کرد.
علوی عنوان کرد: رئیس جدید هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد از تمامی ظرفیت های استان برای پویایی روزافزون این رشته بهره گیرد.
وی ابراز داشت: تحقق یافتن یا نیافتن وعده های رئیس جدید هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد با دقت و هر چند ماه یکبار از سوی مسئولان اداره کل ورزش و جوانان این استان رصد می شود.
علوی گفت: مسئولان فدراسیون وزنه برداری در حد توان اقدام به حمایت ویژه و توجه جدی تر به هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد کنند.
عبدالرحیم کاظمی و عباس بهروزی 2 کاندیدای تصدی پست ریاست هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد در این نشست بودند.
مهمترین برنامه های مطرح شده از سوی 2 کاندیدا در این نشست شامل استعدادیابی، پرورش ورزشکاران نخبه، برگزاری کلاس های مربیگری و داوری، توجه بیشتر به بانوان، حضور ورزشکاران در رقابت های کشوری، فعال کردن هیأت های شهرستانی، راه اندازی لیگ استانی، تهیه بانک اطلاعاتی ورزشکاران، داوران، مربیان و پیشکسوتان و تدوین تقویم سالانه بود.
در این نشست از مجموع 13 رأی مأخوذه عبدالرحیم کاظمی با کسب 9 رأی به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد انتخاب و معرفی شد.
افزون بر 50 هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.
7535/1662

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *