ورزشکاران خراسان شمالی عازم جاکارتا شدند


به گزارش ایرنا، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی در این مراسم گفت: سه نفر از ورزشکاران در رشته کوراش، یک نفر در رشته جودو و مابقی مربیان و مسئولان این رشته ورزشی هستند.
کوروش بهادری افزود: قرار است این دوره از بازی‌ها در شهر جاکارتا پایتخت اندونزی و همچنین شهر پالمبانگ این کشور از 27 مرداد تا 11 شهریور برگزار شود.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی حمایت از ورزشکاران را یک رسالت ذاتی دانست و افزود: در صورت صلاحدید به عنوان ناظر کنفدراسیون طی ابلاغیه ،انجام شده در کنار تیم خواهم بود.
نایب رئیس بانوان انجمن کوراش ایران با بیان اینکه مدال اوری تنها ملاک برای ورزشکاران نیست گفت: مدال آوری و افتخار آفرینی ورزشکاران مستلزم حمایت های معنوی و مادی است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
فریبا باقری باغان افزود: استخدامی قهرمانان و مدال آوران بعد از بازگشت یکی از مطالباتی است که باید پیگیری شود.
وی خاطر نشان کرد: به منظور ترغیب جوانان به ورزش باید مسائلی چون بیمه و مسکن آنان رفع و رجوع شود.
نایب رئیس بانوان انجمن کوراش ایران افزود: تاکنون 80 میلیون تومان اعتبار به منظوراعزام تیم جذب که از این میزان اعتبار 65 میلیون تومان تبدیل به نقدینگی شده است.
مهدی محمدی رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد نیز در این مراسم با بیان اینکه جامعه ورزشی را جوانان تشکیل می دهند گفت: رسیدگی به معیشت، مسکن و بیمه ورزشکاران باید از اولو یتهای کاری باشد.
مصطفی دلیریان مرد سال کوراش دنیا نیز گفت: امید است 3 مدال طلا در این دور از مسابقات را ازآن خود کرده و نام آور شویم.
وی همچین از حمایت های یک میلیارد تومانی شورای شهر به منظور تهیه وسایل نقلیه برای جابه جایی تیم های ورزشی خبر داد و گفت :جامعه ورزشکاران نیازمند به حمایتهای معنوی و مادی مسولین مربوطه است.
ب/ 6042

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *