ورزشکاران البرزی 2 هزار و 118 مدال کسب کردند


به گزارش ایرنا، امیر غفرانی عصر پنجشنبه در مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران ورزش کرج در تالار شهیدان نژاد فلاح افزود: این در حالی است که ورزشکاران ما در سال 96، یک هزار و 896 مدال را در رشته های مختلف در سطح ملی، منطقه ای و بین المللی کسب کرده بودند.
وی با بیان اینکه حرکت هایی که در ورزش استان رخ می دهد در نوع خود بی نظیر است اظهار داشت: این استان در تمام رشته های ورزشی دارای قهرمان است .
غفرانی گفت: در این میان قدردان تمام دستگاه ها و هیات های ورزشی استان هستیم که با تلاش خود ما را در امر توسعه ورزش استان یاری می کنند.
شهردار کلانشهر کرج نیز در این آئین با بیان اینکه شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج در کنار اداره کل وررش و جوانان حامی ورزش است ،گفت: شهرداری کرج دارای 26 مکان ورزشی است.
علی اصغر کمالی زاده افزود: پنج فضای بسیار مجهز و مدرن ورزشی جدید نیز با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال در مناطق مختلف شهر کرج احداث می شود.
وی اضافه کرد: با توسعه زیر ساخت های ورزشی، شاهد افتخار آفرینی هر چه بیشتر ورزشکاران خواهیم بود.
کمالی زاده با اشاره به اینکه شهرداری و شورای اسلامی شهر توان خود را برای حمایت از رویدادهای ورزشی قرار داده، اظهار داشت: باید به ورزش پایه و همگانی که زمینه ساز قهرمانی است نیز توجه بیشتری داشته باشیم.
وی ادامه داد: با همکاری اداره کل ورزش و جوانان، شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج، آینده ورزش البرز درخشان تر خواهد بود.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج نیز با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: رهبری در تبیین گام دوم انقلاب، برای جوانان نقش ویژه ای قائل شده است.
اکبر سلیم نژاد با بیان اینکه نخستین قهرمانان کشور، شهدا هستند اظهار داشت: این انقلاب به دست جوانان تداوم یافته و قدرتمند تر می شود.
وی اضافه کرد: راه توسعه کشور، بالا بردن علم و دانش است و انتظار ما از جوانان و ورزشکاران این است که در این راه هر چه بیشتر قدم بردارند.
بیش از 156 هزار ورزشکار سازمان یافته در استان البرز مشغول به فعالیت هستند.
7414/ 6155

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *