هیات بدنسازی آذربایجان غربی جایگاه سوم کشور را کسب کرد


محمد نجف زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هیات بدنسازی و پرورش اندام آذربایجان غربی با کسب 790 امتیاز پس از استان های تهران و اصفهان به عنوان هیات سوم برتر کشور انتخاب و معرفی شد.
وی بیان کرد: این هیات در سال 1393 در رتبه شانزدهم کشور قرار داشت ولی طی سال های 1384 و 1395 با صعود چشمگیری به ترتیب در رتبه های ششم و چهارم کشور قرار گرفت.
نجف زاده گفت: تعداد ورزشکاران ملی پوش، حضور منظم در مسابقات کشوری، آسیایی و بین المللی، تعداد ورزشکاران بیمه شده، برگزاری دوره های آموزشی، برگزاری مسابقات استانی در رشته های مختلف و فعالیت قابل قبول هیات شهرستانی از جمله موارد ارزیابی شده توسط فدراسیون مربوطه است.
به گزارش ایرنا شهریور سال گذشته تیم آذربایجان غربی با کسب 39 امتیاز قهرمان رقابت های کشوری پرورش اندام در بخش تیمی بزرگسالان ایران شد.
در این رقابت ها که به مدت 2 روز در سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه برگزار شد، پس از آذربایجان غربی، تیم های تهران الف با 32 امتیاز و اصفهان با 29 امتیاز رتبه های دوم و سوم بخش تیمی بزرگسالان را کسب کردند.
بر اساس اعلام فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام دومین دوره رقابت های قهرمانی مچ اندازی بانوان کشور 14 شهریور ماه جاری به میزبانی آذربایجان غربی برگزار می شود.
7156/3072

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *