هفته پنجم مسابقات کشتی روز پنجشنبه برگزار می شود


به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، فدراسیون کشتی با هدف شناسایی استعدادها و پشتوانه ها در کشتی کشور امسال مسابقات عمومی را در رده سنی 18 تا 25 سال و با اهدای جوایز نقدی 5، 3 و 2 میلیون تومانی به نفرات برتر هر وزن برگزار می کند و نفرات برتر و مستعد این مسابقات به کارگاه های فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی دعوت می شوند تا بتوانند در سال های آینده در تیم های ملی بدرخشند.
در ادامه این رقابت ها فردا رقابت های اوزان 86 کیلوگرم کشتی آزاد و 67 کیلوگرم کشتی فرنگی برگزار خواهد شد.
اسامی نفرات برتر مسابقاتی که تاکنون برگزار شده، به شرح زیر است:

کشتی آزاد:
57 کیلوگرم: 1- احسان سنچولی (گلستان) 2- محسن ملکی (تهران) 3- نقی رضوانی (آذربایجان شرقی) 4- حمیدرضا تقی زاده (تهران)
61 کیلوگرم: 1- مجید داستان (تهران) 2- میرعلی باوفا سادات (تهران) 3- داریوش حضرت قلی زاده (خراسان شمالی) 4- سجاد ترغو (خراسان رضوی)
65 کیلوگرم: 1- علی اکبر زرودی (مازندران) 2- علی اسمعیل پور (مازندران) 3- محمد زمانی (تهران) 4- رحمان رحیم پور (فارس)
70 کیلوگرم: 1- حسین ابوذری (مازندران) 2- فرهاد نوری (تهران) 3- نیما اشفاقی (مازندران) 4- حامد فلاحی (فارس) 
74 کیلوگرم: 1- فریبرز بابایی (مازندران) 2- ابراهیم قلی پور (مازندران) 3- حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی 4- سجاد محمدی (مازندران) 5- سید محمدعلی میرقائمی (تهران) و کمیل نورمحمدی (تهران) 7- علیرضا مرادی (کرمانشاه) 8- رامین علمی (تهران) 9- محمدحسین نجاریان (مازندران) 10- امین جعفری (البرز)
79 کیلوگرم: 1- محمد امیری (تهران) 2- مرتضی میرزایی (تهران) 3- محمدرضا آرش (لرستان) 4- علی شکوری (مازندران) 5- حسین دویستی (تهران) 6- سید محمدعلی میرقائمی (تهران) 7- امیرحسین لرستانی (تهران) 8- وحید بیرانوند (لرستان) 9- امیر موذنی (اصفهان) 10- یاسر پیرهادی (تهران)

کشتی فرنگی:
77 کلیوگرم: 1- فرشاد بلفکه (اصفهان) 2- سجاد فرج پور (مازندران) 3- مهرداد الاداغلو (البرز) 4- علی سلیمانی (قم) 5- حمیدرضا جعفری برگانی (فارس) 6- فرید محمدی (خراسان شمالی) 7- میرحسین نوازشی (تهران) 8- محمدامیر نامجو (فارس) 9- مجتبی الهیاری (فارس) 10- مهدی هادی پور برزگر (فارس)
80 کلیوگرم: 1- مهدی محمدزاده (مازندران) 2- ناصر علیزاده (مازندران) 3- کیوان رضایی (فارس) 4- سعید صادقی (تهران) 
87 کیلوگرم: 1- علی خلیل زاده (مازندران) 2- حسین خانپور (مازندران) 3- علیرضا شیخی (البرز) 4- عرفان نعمتی (هرمزگان)
97 کیلوگرم: 1- حسین شکری (فارس) 2- ادریس ابراهیمی (کردستان) 3- آرمان طهماسبی (تهران) 4- علی باجوروند (خوزستان)
130 کیلوگرم: 1- علی اکبر یوسفی احمد چالی (مازندران) 2- مسعود میرزائیان (چهارمحال و بختیاری) 3- سجاد جلیلیان (کرمانشاه)
72 کیلوگرم: 1- محمدرضا آقانیا (مازندران) 2- عابد بابکان (البرز) 3- عرفان سعادتی فر (تهران) 4- ابوالفضل زینتی رفاه (قم) 5- مهدی یونس فر (کهگیلویه و بویراحمد) 6- سعید شاهرخی (البرز) 7- آریا سام (مازندران) 8- محمدرضا کاگه (ایلام) 9- علیرضا پاشایی (مازندران) 10- حسین پیراور (البرز)
ورزشی**ع.ک**1368

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *