هزینه های میزبانی جام جهانی کشتی تامین و رشت میزبان شد


عضو فدراسیون جهانی کشتی عصر جمعه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا در رشت اظهار داشت: طی مذاکراتی که با لالویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی و بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی ایران انجام شد، مسابقات کشتی جام جهانی 2019 در گیلان و شهر رشت برگزار می شود.
علی افتخاری افزود: البته در صورت تامین هزینه های این رویداد مهم جهانی، با میزبانی رشت موافقت می شد که با توجه با مساعدت دکتر سالاری استاندار گیلان و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان گیلان ، هزینه های میزبانی این رویداد جهانی پیش بینی و تامین شده است.
مشاور عالی دبیرکل کمیته ملی المپیک ادامه داد: این مسابقات معتبرترین رویدادی است که در تاریخ ورزش گیلان برگزار خواهد شد و به احتمال فراوان این مسابقات که در رشته آزاد برگزار خواهد شد، اردیبهشت ماه سال آینده در گیلان و شهر رشت برگزار می شود.
وی بیان کرد: همچنین با هماهنگی های انجام شده با لالویچ ، حین برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی 2019 ، از فردین معصومی و ابراهیم مهربان دو چهره مدال آور و پرافتخار کشتی گیلان و ایران تجلیل و تقدیر می شود.
عضو فدراسیون جهانی کشتی اضافه کرد: اخذ میزبانی مسابقات کشتی آزاد جام جهانی 2019 ، علاوه بر اینکه به عنوان معتبرترین رویداد ورزشی تاریخ ورزش گیلان محسوب می شود، حضور کشورهای صاحب نام جهان و قهرمانان نامی این رشته پرطرفدار ، سبب حصول دستاوردهای متعددی در بخش های ورزشی ، فرهنگی ، اقتصادی و گردشگری برای رشت و استان گیلان خواهد شد.
7285/2007

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *