هزار ورزشکار در چهارمحال و بختیاری تجلیل شدند


به گزارش ایرنا، مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: تجلیل از قهرمان دو سال گذشته در این استان برگزار نشده بود و این تجلیل برای ورزش استان ضروری بود.
حمید کریمی در آیین تجلیل از ورزشکاران استان افزود: ورزش یکی از مباحث مورد نیاز دولت هاست و در جام جهانی وقتی تیم ملی ایران پیروز شد تا ساعت ها مردم در خیابان ها به شادی پرداختند.
وی تصریح کرد: ورزش زبان مشترک کشورها و بین المللی است و مولفه های توسعه یافتگی کسب مدال های در میادین بین المللی از جمله المپیک است.
کریمی اظهار داشت: جنگ امروز در میدان ورزشی، جنگ مدالهاست و هر کسی بیشتر مدال دریافت کند می تواند نقش مهمی در توسعه داشته باشد.
به گفته وی، چهارمحال و بختیاری 18نفر برای بازی های آسیایی جاکارتا خود را آماده می کنند که تاکنون 6 نفر موفق به کسب سهمیه شده اند و پیش بینی می شود تعداد ورزشکاران استان در این دوره از بازی ها به 12نفر برسد.
به گزارش ایرنا، در این آیین استاندار چهارمحال و بختیاری و معاون سیاسی وی و 3 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.
در این آیین از ورزشکاران مدال آور سالهای اخیر از محمد ارزنده، محمود و محمد صمیمی شلمزاری و امیر مرادی، در رشته دوومیدانی، حسنعلی ورپشتی در دوچرخه سواری و ورزشکاران مدال اور بین المللی و ملی استان تقدیر شد.
2097

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *