نونهال خویی آماده عضویت در تیم ملی کشتی برای قهرمانی آسیاست


کامل محمدزاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این کشتی گیر نونهال پس از کسب مقام نایب قهرمانی زیر 14 سال ایران مورد توجه کادر فنی تیم ملی قرار گرفته و هم اکنون در اردوی تیم کشتی فرنگی که به میزبانی شهر اردبیل در حال برگزاری است، حضور دارد.
وی بیان کرد: حسن زاده به همراه مهرداد مظفری از تهران و محمد عشیری از خوزستان در این اردو تمرین می کند که در صورت انتخاب نهایی به همراه تیم ملی در نخستین دوره رقابت های کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی 2018 آسیا که از 12 مرداد ماه امسال در مجموعه ورزشی انقلاب کرج برگزار می شود، شرکت خواهد کرد.
وی افزود: رضا حسن زاده اواسط تیر ماه جاری در مسابقات قهرمانی نونهالان ایران، کشتی های قابل قبولی در دور مقدماتی و نیمه نهایی وزن 48 کیلوگرم انجام داد ولی در دیدار فینال با شکست مقابل حریفی از تهران به مقام نایب قهرمانی رسید.
وی گفت: در این وزن مهرداد مظهری از تهران قهرمان شد و محمد عشیری از خوزستان در جایگاه سوم ایستاد.
محمدزاده گفت: رقابت های کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی کشور روزهای 11 و 12 تیرماه جاری با انجام 371 کشتی در 12 وزن در سالن شهید توکل مصطفی زاده شهر خرم آباد به صورت مشارکتی با فدراسیون ورزش دانش آموزی برگزار شد.
به گزارش ایرنا اردیبهشت سال جاری نیز ‘امین مرادخانی’ فرنگی کار وزن 55 کیلوگرم از ارومیه به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان جهت شرکت در پیکارهای بین المللی گرجستان دعوت شده بود.
7156/2093

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *