نوجوانان ایران در مسابقات کشتی زاگرب حریفان خود را شناختند


به گزارش ایرنا، فدراسیون کشتی اعلام کرد: عصر امروز مراسم قرعه کشی وزن های 45، 51، 60،71 و 92 کیلوگرم انجام شد.
– در وزن 45 کیلوگرم که 18 نفر حضور دارند، امیررضا ده بزرگی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف الیاس یانداروف از روسیه می رود و در صورت پیروزی، در دور بعد با برنده کشتی گیران آمریکا و ازبکستان کشتی می گیرد.
– در وزن 51 کیلوگرم ایمان محمدی در دور نخست با واچیک ساکیان از روسیه مبارزه می کند و در صورت برتری مقابل این کشتی گیر در دور دوم به مصاف برنده کشتی گیران تونس و ترکیه می رود. در این وزن 22 نفر شرکت کرده اند.
– در وزن 60 کیلوگرم که 28 کشتی گیر حضور دارند، شاهین بداغی در دور اول به مصاف فیلیپ مومی از آمریکا می رود و در صورت گذر از این حریف در دور دوم با برنده کشتی گیران روسیه و کرواسی کشتی می گیرد.
– در وزن 71 کیلوگرم محمدمهدی هداوند در دور نخست با سیمون بورکنهاگن از سوئد مبارزه می کند و در صورت غلبه بر حریف، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان نمایندگان روسیه و ازبکستان می رود. در این وزن 29 نفر حضور دارند.
– در وزن 92 کیلوگرم که با حضور 21 کشتی گیر برگزار می شود، محمد نصرتی در دور اول با آرتور وق از مجارستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی، در دور بعد به مصاف برنده نمایندگان لهستان و ترکیه می رود.
رقابت در این وزن ها از ظهر فردا (به وقت ایران) آغاز و یکشنبه شب (هفدهم تیرماه) با معرفی نفرات برتر به پایان می رسد.
رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان یازدهم تا سیزدهم تیرماه در زاگرب برگزار شد.
تیم کشتی آزاد نوجوانان ایران با کسب سه طلا، یک نقره و سه برنز عنوان قهرمانی این رقابت ها را به دست آورد.
اعضای این تیم بامداد امروز وارد تهران شدند.
ورزشی*1828*1961*

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *