نمایندگان کشتی آزاد جوانان ایران حریفان خود را شناختند


به گزارش ایرنا از فدراسیون کشتی، نتایج قرعه کشی نمایندگان ایران در پنج وزن دوم به شرح زیر است:
در وزن 61 کیلوگرم که 26 کشتی گیر حضور دارند مهدی عشقی در دور نخست به مصاف قهوه چی از ترکیه می رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور دوم به مصاف برنده رحمان اف از ازبکستان و کولیزنیک از مولداوی می رود.
در وزن 74 کیلوگرم علی سوادکوهی در دور اول با هورینیک از اسلواکی کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان مصطفی از مصر و راتهی از هند می رود. در این وزن 27 نفر حضور دارند.
در وزن 86 کیلوگرم که 25 نفر شرکت کرده اند، ابوالفضل هاشمی در دور نخست با تالایبیک اولو از قرقیزستان مصاف می دهد و در صورت غلبه بر این کشتی گیر، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان هیکا از اوکراین و آشوروف از ازبکستان می رود.
در وزن 92 کیلوگرم عباس فروتن در دور نخست استراحت می کند و در دور دوم به مصاف یایلاجی از ترکیه می رود و در صورت شکست این کشتی گیر در دور سوم با برنده یامازاکی از ژاپن و سانجیت از هند مبارزه می کند. در این وزن 21 نفر به روی باسکول رفته اند.
در وزن 125 کیلوگرم که 23 کشتی گیر حضور دارند، امیر یاری در دور نخست به مصاف کاریپی از کشور آلبانی می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم با تویوما از ژاپن مبارزه خواهد کرد.
مسابقات اوزان فوق از ساعت 13 فردا (شنبه) به وقت ایران برگزار می شود.
ورزشی ** 1067 ** 1528 **9129

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *