نمایندگان کشتی آزاد ایران حریفان خود را شناختند


به گزارش ایرنا، مراسم قرعه کشی مسابقات پنج وزن نخست رقابت های جام دیمیتری کرکین روسیه، ظهر امروز (چهارشنبه) در شهر یاکوتسک محل برگزاری این مسابقات برگزار شد.
بر این اساس، نتایج قرعه کشی برای نمایندگان ایران به شرح زیر است:
در وزن 57 کیلوگرم که 34 نفر حضور دارند، «پوریا ترکمان» پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با «ایگور پتروف» از روسیه کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده دیدار «پیتر کوپیلوف» روس و «ولادمیر ایگوروف» مقدونیه ای می رود.
در وزن 65 کیلوگرم «پیمان بیابانی» در دور نخست به مصاف «رومان میخایلوف» از روسیه می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران افغانستان و استونی مبارزه می کند. در این وزن 28 نفر حضور دارند. «ویکتور راسادین» و «ایگور پونوماریف» از روسیه و «دولت نیازبیکوف» از قزاقستان از شرکت کنندگان مطرح این وزن هستند.
در وزن 74 کیلوگرم 19 نفر حضور دارند که تیم ایران در این وزن نماینده ای ندارد. «فرانک چامیزو» از ایتالیا، «گانزوریک» از مغولستان، «اسرائیل کاسیموف» از روسیه و «گاجی موراد عمراف» از آذربایجان نفرات مطرح این وزن هستند.
در وزن 86 کیلوگرم «احمد بذری» در دور اول به مصاف «ایوان بوریسوف» از روسیه می رود و در صورت پیروزی، در دور بعد با برنده «اویتومن اورگودول» از مغولستان و «عبدالرسول وهاب اف» از ازبکستان دیدار می کند. در این وزن 16 نفر حضور دارند. «سوسلان کتسویف» و «آرسن علی موسالالیف» از روسیه از نفرات مطرح این وزن هستند.
در وزن 97 کیلوگرم که 13 نفر حضور دارند، «مسعود خواجه صالحانی» در دور نخست با «آیون بولتونوف» از روسیه کشتی می گیرد و غلبه او بر این کشتی گیر، به معنای مصاف با «نورماگمد گادجیف» از آذربایجان در دور دوم خواهد بود.
مسابقات این پنج وزن روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می شود و رقابت های پنج وزن دوم نیز روزهای جمعه و شنبه برگزار خواهد شد.
«مجید داستان» و «محمد رمضان پور» در وزن 61 کیلوگرم، «فرزاد عموزاد خلیلی» در وزن 70 کیلوگرم و «کمیل قاسمی» در وزن 125 کیلوگرم نمایندگان کشورمان در پنج وزن دوم این مسابقات هستند.
ورزشی**3991**1368

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *