نمایندگان ایران حریفان خود را در پنج وزن دوم شناختند


به گزارش ایرنا از فدراسیون کشتی، نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر اعلام شد:
در وزن 45 کیلوگرم که 16 کشتی گیر حضور دارند، «رحمان عموزاد خلیلی» در دور نخست به مصاف فیشر از سوئیس می رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران بلغارستان و مغولستان می رود.
در وزن 51 کیلوگرم «سید عرفان جعفریان» پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف اسرائیل بایتازایف از روسیه می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران لهستان و آذربایجان روبه رو می شود. در این وزن 19 نفر حضور دارند.
در وزن 60 کیلوگرم که 25 کشتی گیر حضور دارند، «علی اکبر فضلی» در دور اول با علی بیگ علی بیگوف از بحرین کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران ترکیه و قزاقستان می رود.
در وزن 71 کیلوگرم «محمد نخودی» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف شینوسوکه سوواما از ژاپن می رود و در صورت پیروزی، حریف وی در دور دوم برنده مسابقه نمایندگان گرجستان و رژیم اشغالگر قدس خواهد بود. در این وزن 20 نفر شرکت کرده اند.
در وزن 92 کیلوگرم که 21 کشتی گیر حضور دارند، «علیرضا عبداللهی» در دور اول به مصاف یونس غفوراف از قزاقستان می رود و در صورت پیروزی در دور دوم با برنده کشتی میان نمایندگان آمریکا و مغولستان روبه رو خواهد شد.
نمایندگان کشورمان ابتدا صبح فردا وزن کشی و سپس رقابت های خود را از ساعت 13 فردا به وقت ایران آغاز خواهند کرد.
طبق برنامه مسابقات کشتی آزاد نوجوانان جهان کرواسی، رقابت های وزن های 48، 55، 65، 80 و 110 کیلوگرم روزهای 11 و 12 تیر و مسابقات وزن های 45، 51، 60، 71 و 92 کیلوگرم نیز روزهای 12 و 13 تیرماه برگزار می شود.
تیم کشتی آزاد نوجوانان ایران سال گذشته عنوان چهارم جهان را کسب کرد.
ورزشی **1528**1368

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *