نماینده کردستان قهرمان لیگ برتر ورزش زورخانه ای شد


به گزارش روز دوشنبه ایرنا، مرحله نیمه نهایی و فینال مسابقات لیگ برتر مسابقات پهلوانی و زورخانه‌ای باشگاه‌ های کشور از شنبه 25 اسفند به میزبانی استان کردستان در شهرستان سنندج آغاز و 26 اسفند با معرفی تیم‌ های برتر پایان یافت.
چهار تیم عمران پویش کردستان، مرزبانی ناجا خراسان شمالی، شهرداری اردبیل و هیات فارس به مرحله نیمه نهایی این مسابقات راه پیدا کردند.
این رقابت ‌ها با قهرمانی عمران پویش کردستان به پایان رسید و تیم ‌های مرزبانی ناجای خراسان شمالی و شهرداری اردبیل جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.
نماینده کردستان در روز اول این مسابقات با شکست 14 بر چهار تیم مرزبانی ناجای خراسان شمالی در نیمه نهایی به دیدار فینال راه پیدا کرد و در روز پایانی نیز توانست تیم شهرداری اردبیل را 15 بر سه مغلوب کند و عنوان قهرمانی این رقابت‌ ها را به خود اختصاص دهد.
رقابت ‌های لیگ برتر ورزش ‌های پهلوانی و زورخانه ‌ای کشور در 2 گروه برگزار شد که عمران پویش کردستان با تیم‌ های مرزبانی ناجا و علمی کاربردی تهران در گروه اول هم گروه بود و توانست از گروه خود همراه با تیم مرزبانی ناجای خراسان شمالی به مرحله فینال راه پیدا کند.
در گروه دوم نیز تیم ‌های نارین میبد یزد، هیات پهلوانی استان البرز، شهرداری اردبیل و هیات پهلوانی استان فارس هم گروه بودند که در پایان تیم‌ های شهرداری اردبیل و هیات فارس توانستند به مرحله نهایی راه پیدا کنند.
ورزشی**9128**1067**

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *