نفرات برتر مسابقات کشتی فرنگی تیم ملی امید مشخص شدند


رییس اداره ورزش و جوانان الیگودرز با اعلام نتایج این رقابت ها به ایرنا گفت: در وزن 55 کیلوگرم این مسابقات مهدی قربانی از قم اول و علیرضا اسدی از اصفهان مقام دوم را کسب کردند.
مهدی شاه نصیری افزود: در وزن60 کیلوگرم این مسابقات مهدی محسن نژاد از خوزستان و محمد مهرابی از البرز و در وزن 63 کیلوگرم میثم دلخانی از استان فارس و کیانوش غضنفریان از مازندران به ترتیب اول و دوم شدند.
وی اظهار داشت: در وزن 67 کیلوگرم حسین اسدی از خوزستان و محمد رضا مختاری از فارس و در وزن 72 کیلوگرم محمد خلیلی از قزوین و علیرضا افتخاری مقدم از خوزستان به ترتیب عناوین اول و دوم را به خود اختصاص دادند.
رییس اداره ورزش و جوانان الیگودرز افزود: در وزن 77 کیلوگرم سید محمد چوب چیان از گیلان و فردین عبدولی از خوزستان و در وزن 82 کیلوگرم مهدی ابراهیمی از قم و کیوان رضایی دانیلی از فارس عناوین اول و دوم را کسب کردند.
وی گفت: در وزن 87 کیلوگرم آرمان علیزاده عبدولی از خوزستان و علی خلیل زاده از مازندران و در وزن 97 کیلوگرم حسین آریایی نژاد از مازندران و امیر حسین نوروز پسند از تهران به ترتیب اول و دوم شدند.
وی افزود: در وزن 130 کیلوگرم نیز ابولفضل نجفی از تهران اول و حمید رضا کریمی از آذربایجان شرقی دوم شد.
شاه نصیری با تقدیر از عوامل برگزاری این مسابقات اظهار داشت: رقابت ها در بخش آزاد نیز چهارشنبه 20 تیرماه برگزار شد که لرستان 2 قهرمان داشت.
وی افزود: در این رقابت ها 300 کشتی گیر آزاد و فرنگی کار از استان های کشور در 10 وزن مختلف به مدت 2 روز با هم رقابت کردند و نفرات برتر این دوره از رقابت ها در قالب تیم های کشتی آزاد و فرنگی تیم ملی امید به مسابقات جهانی رومانی اعزام می شوند.
رقابت های کشتی امید قهرمانی جهان روزهای 21 تا 27 آبان ماه در شهر بخارست رومانی برگزار می شوند.
الیگودرز در شرق لرستان قرار دارد و از شهرهای قهرمان پرور کشور است.
7279/3022

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *