نفرات برتر لیگ وزنه برداری مشخص شدند


به گزارش ایرنا، در این رقابت ها 16 وزنه بردار از تیم های نفت و گاز مسجدسلیمان، نور همدان، هیئت وزنه برداری استان آذربایجان غربی، هیئت وزنه برداری استان البرز، تعاونی انقلاب شهریار، مناطق نفت خیز جنوب خوزستان، شرکت ملی حفاری اهواز و نیروی زمینی ارتش) در رده های سنی جوانان و بزرگسال در دسته 56 کیلوگرم شرکت کردند.
در پایان این رقابت «سامان کریمی» از تیم نورهمدان، در حرکت یکضرب 86 کیلوگرم، در حرکت دوضرب 102 کیلوگرم و با مجموع 188 کیلوگرم در جوانان صدرنشین شد و در بزرگسالان نیز در جایگاه سوم قرار گرفت.
«محمدجواد صبح مفرح» از تیم عقاب نیروی هوایی نیز در لیگ برتر بزرگسالان در حرکت یکضرب 93کیلوگرم، در حرکت دوضرب 113 کیلوگرم و در مجموع با ثبت 206 کیلوگرم در صدر ایستاد.
همچنین ظهر امروز رقابت دسته 62 کیلوگرم در تالار وزنه برداری مجموعه ورزشی آزادی تهران (سالن همایش های ایرانیان) برگزار شد و در نهایت «مهران قاسم زاده» وزنه بردار تیم شرکت ملی حفاری اهواز در هر دو رده سنی جایگاه نخست را به خود اختصاص داد.
قاسم زاده در حرکت یکضرب 114 کیلوگرم، در حرکت دوضرب 145 کیلوگرم و با مجموع 259 کیلوگرم توانست از رقیب سرسخت خود «یعقوب پشوتنی» از تیم بیمه رازی پیشی بگیرد و در صدر دسته 62 کیلوگرم بایستد.
رقابت وزنه برداران دسته 69 کیلوگرم نیز در دو گروه (A و B) پیگیری شد و «میرمصطفی جوادی» وزنه بردار تیم عقاب نیروی هوایی در رده های سنی بزرگسالان و جوانان به صدرنشینی این وزن رسید.
جوادی در حرکت یکضرب وزنه 130 کیلوگرم را مهار کرد، در حرکت دوضرب وزنه 165کیلوگرمی را بالای سر برد و با مجموع 295 کیلوگرم به صدرنشینی هفته اول لیگ برتر رسید. جوادی در آخرین انتخاب حرکت دوضرب خود؛ قصد داشت وزنه 172 کیلو گرمی که یک کیلوگرم بالاتر از رکورد جوانان ایران بود را به نام خود ثبت کند که موفق به انجام این کار نشد.
ورزشی **1528**1368

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *