نفرات برتر روز نخست مسابقات کشتی مشخص شدند


به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از فدراسیون کشتی، این رقابت ها در سالن شهدای هفتم تیر تهران و به مدت 3 روز در حال برگزاری است و در پایان مسابقات روز نخست اسامی نفرات برتر به این شرح است:
کشتی آزاد:
57 کیلوگرم: 1- محمد طهماسبی (گلستان) 2- محسن ملکی (تهران) 3- میثم فیروزآبادی (همدان)4- احسان سنچولی (گلستان) 5- رضا علیجان زاده (مازندران) و سجاد صالح پور (اصفهان) 7- نادر نصری (مازندران) 8- عرفان آئینی (تهران) 9- تقی رضوانی (آذربایجان شرقی) و سالار قیاسی چکا (لرستان)

61 کیلوگرم: 1- محمد نامجومطلق (گیلان) 2- رحمان رحیم پور (فارس) 3- میرعلی باوفا سادات (تهران)4- علیرضا محمدحسنی (تهران) 5- داریوش حضرتقلی زاده (خراسان شمالی) و رضا اسدی پور (همدان) 7- روح اله نعمتیان (قم) 8- علی حاج آقا نیا (مازندران) و حامد رحیمی (البرز) 10- رضا قنبرزاده (خراسان رضوی)

70 کیلوگرم: 1- مهدی یگانه جعفری (مازندران) 2- ایمان رحمانی زاده (مازندران) 3- محمدرضا سرگو (البرز) 4- میثم نصیری (زنجان) 5- محمدجواد میرزاییان (لرستان) و وحید آهنگری (مازندران) 7- امیررضا اکبرزاده (مازندران) 8- امیرحسین حسینی (توابع تهران) 9- علیرضا کشاورز (فارس) و مجتبی عموزاد (مازندران)

86 کیلوگرم: 1- سیدعلی موسوی (گیلان) 2- حسین خداکرمی (مازندران) 3- رضا مظفری (مازندران)4- حامد عاشق حسینی (توابع تهران) 5- آرش نیرآبادی (گلستان) 6- یحیی شکربیگی (کرمانشاه) 7- غلامرضا سالاروند (مرکزی) 8- محمدعلی ایمانی (آذربایجان شرقی) 9- امید کلیوند (همدان) 10- ساسان بریموندی (کرمانشاه)

کشتی فرنگی:
55 کیلوگرم: 1- مسیب اکبری (تهران) 2- علیرضا اسدی (اصفهان) 3- سعید سید احمدیان (خوزستان) 4- بهزاد شیرمرد (خوزستان) 5- عدنان مرادی (کردستان)6- ایوب گراوند (هرمزگان) 7- مهدی قربانی صمد (قم) 8- محمد دانیالی (البرز) 9- عرفان فردی (گیلان) و 10-ابوالفضل قنبری (لرستان)

63 کیلوگرم: 1- میثم دلخانی (فارس) 2- سامان عبدولی (خوزستان) 3- امید قادری فریمانی (خراسان رضوی)4- محمدجواد رضایی (قم) 5- علیرضا شکوهی (فارس)6- کرامت عبدولی (خوزستان) 7- فرشاد عیسوند (خوزستان) 8- امین قائدی فر (خوزستان) 9- رضا عباسی (البرز) 10- محمد سلطانی منفرد (خوزستان)

77 کیلوگرم: 1- رسول گرمسیری (خوزستان) 2- سامان نجم سهیلی (لرستان) 3- فرید محمدی (خراسان شمالی)4- حمیدرضا جعفری (فارس) 5- امیر نامجو (فارس)6- سید محمد چوبچیان (گیلان) 7- محمد سرخی نژاد (یزد) 8- حسن شیرمهد (توابع تهران) 9- هاشم محمودی (اردبیل) 10- شایان عفیفی (آذربایجان شرقی)

نفرات برتر این مسابقات مجوز حضور در مسابقات بین المللی کشتی جام تختی که بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد را کسب می کنند.
ادامه برنامه های این رقابت ها به این شرح است:
پنج شنبه: وزن های 79، 97 و 125 کیلوگرم آزاد و 60، 67، 82، و 97 کیلوگرم فرنگی رقابت می کنند.
جمعه: وزن های 65، 74، و 92 کیلوگرم آزاد و 72، 87 و 130 کیلوگرم فرنگی به مصاف هم می روند.
ورزشی**9029** 9053

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *