نتایج مسابقات قهرمانی کشتی خردسالان کشور اعلام شد


به گزارش ایرنا رئیس هیات کشتی خراسان جنوبی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: مسابقات کشتی قهرمانی کشور رده سنی خردسالان در 2 بخش آزاد و فرنگی از جمعه گذشته (26 مرداد ماه) با حضور 171 کشتی گیر از هشت استان کشور در بیرجند آغاز شد.
عباس سروری افزود: در رده بندی تیمی مسابقات کشتی آزاد قهرمانی رده سنی خردسالان ( رقابت گروه 2 کشور) به ترتیب استان های مازندران با 249 امتیاز، خراسان رضوی با 160 امتیاز و توابع تهران با 193 امتیاز بر سکوی اول تا سوم این رقابت ها ایستادند.
وی ادامه داد: در رده بندی تیمی مسابقات کشتی فرنگی به ترتیب استان های مازندران با کسب 262 امتیاز، خراسان ‌رضوی با 230 امتیاز و توابع تهران با 178 امتیاز مقام های اول تا سوم این رقابت‌ها را کسب کردند.
رئیس هیات کشتی خراسان‌جنوبی اضافه کرد: در بخش اجرای فنون کشتی آزاد این رقابت ها به ترتیب استان های مازندران، توابع تهران و خراسان رضوی به ترتیب مقام اول و تا سوم را کسب و در بخش اجرای فنون کشتی فرنگی به ترتیب تیم های خراسان ‌جنوبی، توابع تهران، مازندران و گلستان به صورت مشترک عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
سروری یادآور شد: نفرات اول تا سوم رقابت‌های انفرادی اوزان مختلف و تیم‌های اول تا سوم بخش اجرای فنون تیمی این مسابقات به مرحله نهایی رقابت‌های کشوری صعود کردند.
همچنین در این مسابقات فرنگی کاران خراسان جنوبی در اوزان 32 ، 41 ، 52 و 68 کیلوگرم توانستند با غلبه بر حریفان خود موفق به کسب چهار مدال نقره شوند.
7556* 6054

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *