میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی 2018 به ایران برگشت


به گزارش ایرنا از فدراسیون کشتی، جام جهانی کشتی فرنگی قرار بود فروردین امسال در ایران برگزار شود، اما به دلیل شرایط خاص فدراسیون در آن زمان و فراهم نبودن خدمات لازم و سالن برگزاری مسابقات در شهر متقاضی میزبانی (اهواز)، از سوی اتحادیه جهانی‌ با ابهاماتی روبه رو شد و در نهایت در زمان مقرر برگزار نشد.
بازگرداندن میزبانی مسابقات منوط به روشن شدن وضعیت مدیریت فدراسیون کشتی ایران و در نهایت جلسه مشترک با اتحادیه جهانی کشتی شد.
در جلسه روزهای اخیر «رسول خادم» رئیس فدراسیون کشتی ایران با «نناد لالوویچ» رئیس اتحادیه جهانی کشتی در صربستان، مقرر شد با توجه به محدودیت زمانی، ایران زمان مشخصی را بعد از مسابقات جهانی مجارستان و قبل از پایان سال 2018 برای جام جهانی کشتی فرنگی به اتحادیه جهانی اعلام کند تا در نهایت زمان مورد تائید طرفین مشخص شود.
اتحادیه جهانی کشتی در عین حال از ایران تقاضا کرد در ارتباط با شهر میزبان برگزاری مسابقات بررسی مجددی داشته باشد.
قرار است فدراسیون کشتی با توجه به وضعیت متفاوت اقتصادی امروز کشور، بویژه هزینه های سنگین ارزی و همچنین عملکرد حمایت کننده مالی متقاضی میزبانی مسابقات جام جهانی در این مدت، مجددا موضوع میزبانی مسابقات را بررسی و در نهایت با توافق ایران و اتحادیه جهانی شهر میزبان جام جهانی کشتی فرنگی در سال 2018 میلادی در آینده نزدیک اعلام شود.
ورزشی ** 2024**1368

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *