مهمترین رویدادهای ورزشی کردستان در هفته ای که گذشت


به گزارش ایرنا، سرمربی تیم ملی فوتسال، 21 بازیکن از جمله شادمان کریمی فوتسالیست سنندجی را به اردوی تیم ملی برای آماده سازی حضور در المپیک جوانان فرا خواند.
این فوتسالیست کردستانی مدت هفت سال است که زیر نظر رضا رحمانی به صورت تخصصی و حرفه ای فعالیت می کند و حضور در رقابت های بین المللی ایتالیا را همراه تیم ملی در کارنامه ورزشی خود دارد.
این اردو از روز یکشنبه 30 اردیبهشت به مدت یک هفته در مرکز ملی فوتبال در حال برگزاری است.

** دونده سنندجی بر سکوی نخست رقابت های دو و میدانی مردان کشور ایستاد
مرحله دوم رقابت های دو و میدانی لیگ طلایی مردان کشور روز شنبه 29 اردیبهشت در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران به پایان رسید و میلاد سیار دونده با سابقه سنندجی نشان طلای این مسابقات را از آن خود کرد.
این دونده سنندجی در ماده 110 متر با مانع با زمان 14 ثانیه و 35 صدم ثانیه بر سکوی نخست ایستاد و نشان طلا را بر گردن آویخت.
تیم کردستان با سه دونده میلاد سیار، میثم رشیدی، سید صنعات یاسینی در مرحله دوم رقابت های دو و میدانی لیگ طلایی مردان کشور شرکت کرده بود.
این رقابت ها با تعیین حدنصاب ماده های مختلف برای ورزشکاران جهت دریافت جوایز نقدی از سوی فدراسیون برگزار شد.

** بانوی قایقران مریوانی در تمرینات آمادگی تیم ملی کشور حضور یافت
اردوی تدارکاتی تیم ملی اسلالوم دختران رده سنی بزرگسالان، زیر 23 سال و جوانان کشور در پیست اسلالوم دریاچه آزادی تهران از روز چهارشنبه دوم خرداد آغاز شد و کیلان سرداری بانوی قایقران مریوانی نیز در این اردو حضور دارد.
کتایون اشرف به عنوان سرمربی و سمیه فلاح عسگری به عنوان مربی تمرینات ملی پوشان را در این اردو به عهده دارند، در این اردو هشت بانوی قایقران منتخب کشور حضور دارند و تا 11 خرداد زیر نظر کادر فنی فدراسیون به تمرینات فنی می پردازند.

** کشتی گیر سریش آبادی به اردوی تیم ملی کشتی آزاد دعوت شد
اردوی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشور برای حضور در تورنمنت بین المللی رومانی از روز دوشنبه 31 اردیبهشت در تهران آغاز شد و هادی شرفبیانی کشتی گیر سریش آبادی نیز از جمله دعوت شدگان به این مرحله از اردو است.
کادر فنی فدراسیون 22 کشتی گیر آزادکار را به این مرحله از اردوی تیم ملی فراخواند تا تمرینات آمادگی خود را زیر نظر مربیان تیم ملی انجام دهند.
این اردو تا 10 خرداد در خانه کشتی محمد بنا مجموعه ورزشی آزادی تهران ادامه دارد و غلامرضا محمدی سرمربیگری اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشور را بر عهده دارد.
حدود 60 هزار ورزشکار کردستانی سازمان یافته در رشته های مختلف ورزشی مشغول به فعالیت هستند.
7355/9102

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *