ملی پوش کشتی ایران: مشکل اضافه وزن ندارم


به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا؛ «مصطفی حسین خانی» در فاصله ی کروز به آغاز رقابت های کشتی هجدهمین دوره بازی های آسیایی 2018 جاکارتا، تصریح کرد: تمرینات خوبی را زیر نظر کادر فنی انجام دادیم و شرایط جسمانی مناسبی دارم. مشکلی بابت اضافه وزن ندارم و با آمادگی کامل راهی میدان خواهم شد.
وی در پاسخ به این پرسش که چه نتیجه‌ای برای خود متصور است، گفت: قطعا برای خوشرنگ ترین مدال به میدان خواهم رفت و امیدوارم به لطف خدا و دعای خیر مردم بهترین نتیجه را کسب کنم.
حسین‌خانی درباره سفر طولانی تیم ایران به جاکارتا، اظهار داشت: پروازی سخت و طولانی داشتیم و این پرواز برای ما که در حال کاهش وزن هستیم بسیار سنگین بود. امیدوارم با تمرین امروز شرایطمان بهتر شود و به آب و هوای جاکارتا عادت کنیم تا بدون مشکل روی تشک حاضر شویم.
دارنده نشان برنز جهان در پایان گفت: برای کاروان ایران به خصوص کشتی آزاد و فرنگی در این دوره از بازی های آسیایی آرزوی موفقیت دارم. انشاا… همه ورزشکاران کشورمان با دست پر و بهترین نتیجه به ایران بازگشته و دل هموطنانمان را شاد کنند.
مسابقات کشتی آزاد و فرنگی هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی جاکارتا روزهای 28 تا 31 مرداد ماه برگزار می شود که مسابقات اوزان 57، 65، 74، 86 و 97 کیلوگرم کشتی آزاد روز 28 مرداد و رقابت های وزن 125 کیلوگرم روز 29 مرداد ماه انجام خواهد شد. فرنگی کاران نیز طی روزهای 30 و 31 مرداد مقابل رقبای خود صف‌آرایی خواهند کرد.
ورزشی**3783**9250**1597

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *