معاون وزیر ورزش: مسیر کشتی در 2 سال گذشته خوب نبود


به گزارش روز یکشنبه ایرنا از از وزارت ورزش و جوانان، «محمدرضا داورزنی» که در نشست ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک سخن می گفت، با تقدیر از نتایج خوب کاروان ایران در بازی های المپیک جوانان، بازی های پاراآسیایی و صعود پرسپولیس نماینده ایران به فینال لیگ قهرمانان آسیا افزود: کشتی نتایج ضعیفی در رقابت های قهرمانی جهان در مجارستان گرفته و این مسیر نگران کننده است.
وی اظهار داشت: با اینکه فدراسیون کشتی مورد حمایت کامل وزارت ورزش و جوانان قرار داشت اما مسیر خوبی را در رقابت های قهرمانی جهان در 2 سال متوالی کسب نکرده است تا جاییکه نگرانیم نتایج بازی های المپیک 2008 برای کشتی در المپیک توکیو هم تکرار شود.
داورزنی تصریح کرد: بیشترین حمایت ارزی، اعتباری و موافقت های شورای برون مرزی برای کشتی بوده است و از ابتدای سال تاکنون 10،5 میلیارد تومان نقدی به فدراسیون کشتی پرداخت شده است ضمن اینکه فدراسیون کشتی حدود 500 هزار دلار سهمیه ارزی گرفته است.
تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران در پیکارهای قهرمانی جهان بدون راهیابی نمایندگان ایران به دیدار فینال، یکی از ضعیف ترین نتایج سال های اخیر کشتی را رقم زدند.
ورزشی**1067**1597

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *