مصاف یزدانی با تیلور آمریکایی در بوداپست مجارستان


به گزارش روز شنبه ایرنا، در ادامه رقابت های انتخابی تیم کشتی آزاد آمریکا برای حضور در مسابقات جهانی مجارستان، توماس گیلمان در وزن 57 کیلوگرم، لوگان استیبر در وزن 65 کیلوگرم، جیمز گرین در وزن 70 کیلوگرم، جردن باروز در وزن 74 کیلوگرم، کایل داک در وزن 79 کیلوگرم، دیوید تیلور در وزن 86 کیلوگرم و کایل اسنایدر در وزن 97 کیلوگرم با پیروزی در رقابت های انتخابی برای حضور در پیکارهای جهانی سال 2018 بوداپست مجارستان انتخاب شدند.
تیلور یکی از کشتی گیران با سابقه و با تجربه تیم ملی کشتی آزاد آمریکا برای نخستین مرتبه موفق به کسب دوبنده تیم ملی کشتی آزاد آمریکا در پیکارهای جهانی شده است.
او طی سال های گذشته همواره زیر سایه «جی دن کاکس» دارنده مدال برنز جهان و المپیک قرار داشت.
تیلور که مدال طلای رقابت های قهرمانی پان آمریکن را در کارنامه دارد در رقابت های بین المللی جام یاریگین روسیه نیز اول شد.
اما نام تیلور از آن جهت برای کشتی دوستان ایرانی جذابیت دارد که او در فینال جام جهانی سال 2017 که در کرمانشاه برگزار شد، توانست یزدانی را مغلوب خود سازد و از هر فرصتی نیز برای کری خوانی، برای حریفان جهانی خود همچون یزدانی استفاده می کند.
به هر حال تقابل احتمالی یزدانی دارنده مدال طلای جهان و المپیک با این کشتی گیر پرقدرت و قلدر آمریکایی در رقابت های جهانی سال 2018بوداپست مجارستان، می تواند از جذابیت های زیادی برای ایرانیان برخوردار باشد و به طور حتم مصاف انتقامی خواهد بود.
البته تیلور در رقابت های جام باشگاه های جهان در سال 2017 به همراه تیم کشتی تایتان مرکوری آمریکا در تهران نیز حضور یافته بود که در مسابقه مقابل ایزی پاپپ کاشان و برابر علیرضا کریمی نیز به پیروزی رسید.
این کشتی گیر آمریکایی پیش از این و در رقابت های جوانان جهان در سال 2007 برابر حسن رحیمی، مغلوب شده بود.
رقابت های کشتی قهرمانی جهان در سال 2018 روزهای 28 مهر تا 6 آبان ماه امسال در شهر بوداپست مجارستان برگزار می شود.
ورزشی**1067**1584

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *