مشکل 2 آزادکار تیم امید برای اعزام به مغولستان


به گزارش ایرنا، اردوی تیم ملی کشتی آزاد زیر 23 سال (امید) برای حضور در جام جهانی روسیه و رقابت های قهرمانی آسیا در مغولستان از روز 12 اسفند در محل خانه کشتی عبدالله موحد تهران آغاز شده است.
با توجه به زمان نزدیکی دو مسابقه به یکدیگر با هماهنگی کادر فنی تیم های ملی بزرگسالان و امید، 2 تیم راهی جام جهانی و پیکارهای آسیایی می شوند.
رقابت های کشتی آزاد قهرمانی زیر 23 سال آسیا روزهای 4 و 5 فروردین سال 98 در اولان باتور مغولستان برگزار می شود. جام جهانی کشتی آزاد روزهای 25 و 26 اسفند در شهر یاکوتسک روسیه برگزار می شود که در گروه یک روسیه، کوبا، ژاپن و ترکیه و در گروه دوم نیز تیم زیر 23 سال ایران، آمریکا، گرجستان و مغولستان حضور دارند.
«هادی حبیبی» سرپرست تیم ملی کشتی آزاد در این خصوص گفت: «افشین رحمانی» و «علی سوادکوهی» دو کشتی گیر تیم امید برای شرکت در رقابت های زیر 23 سال (امید) قهرمانی آسیا در اولان باتور مغولستان سرباز نیروی انتظامی هستند.
وی ادامه داد: از چند هفته قبل از طرق مختلف از جمله معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و سردار «ابراهیم کریمی» جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا پیگیر این موضوع بودیم و علیرغم پیگیری های این مسئولان، تاکنون اقدامی برای رفع مشکل این دو کشتی گیر صورت نگرفته است.
حبیبی خاطر نشان کرد: زمان کمی تا پایان سال باقی مانده و با توجه به اعزام تیم در روز 29 اسفند از مسئولان محترم نیروی انتظامی می خواهیم که مشکل خروجی این دو کشتی گیر را برطرف کنند تا بتوانند در ترکیب تیم ملی در رقابت های آسیایی مغولستان حضور پیدا کنند.
نفرات دعوت شده برای حضور در اردوی تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا:
57 کلیوگرم: افشین رحمانی
61 کیلوگرم: محمد نامجو مطلق
65 کیلوگرم: امیر محمد یزدانی
70 کیلوگرم: فرهاد نوری
74 کیلوگرم: نوید زنگنه
79 کیلوگرم: علی سواد کوهی
86 کیلوگرم: احمد بذری
92 کیلوگرم: ارشک محبی
97 کیلوگرم: عباس فروتن و دانیال شریعتی
125 کیلوگرم: محمد مرادی
ورزشی**1067**2024

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *