مسابقات کشتی جام تختی به میزبانی کرمانشاه برگزار می شود


محمدحسین محبی عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بحث منتفی بودن میزبانی کرمانشاه از مسابقات بین المللی جام جهان پهلوان تختی به هیچ عنوان مطرح نبوده است چرا که هم مسئولان استان و هم مسئولان فدراسیون کشتی تمایل دارند این رقابت مهم در کرمانشاه برگزار شود.
وی ادامه داد: هفته گذشته دبیر هیات کشتی استان در دیداری که با آقای بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی داشت بار دیگر بر آمادگی کرمانشاه برای میزبانی مسابقات جام تختی تاکید و ایشان هم از اینکه قرار است چنین مسابقات مهمی در شهر کشتی خیز کرمانشاه برگزار شود، ابراز خرسندی و رضایت کرده بود.
محبی افزود: در هفته آینده نیز دیداری با مدیرکل ورزش و جوانان استان خواهیم داشت تا آخرین هماهنگی ها برای هرچه بهتر برگزار کردن مسابقات جام تختی انجام شود.
رئیس هیات کشتی کرمانشاه یادآوری کرد: تفاهم نامه برگزاری مسابقات جام تختی در زمان ریاست آقای خادم و پس از موافقت آقای بازوند استاندار کرمانشاه منعقد شد و حتی عالیترین مقام اجرایی استان نیز کاملا با برگزاری این رویداد مهم ورزشی در استان موافق بودند.
وی همچنین با تاکید بر اینکه هنوز زمان قطعی مسابقات جام تختی مشخص نشده است، گفت: فدراسیون کشتی روزهای 18 و 19 بهمن را برای برگزاری این مسابقات اعلام کرده که البته احتمال تغییر آن وجود دارد.
محبی خاطرنشان کرد: در مسابقات بین المللی جام تختی قطعا بیش از هشت تیم خارجی و تعداد زیادی از کشتی گیران داخلی که در مسابقات آسیایی و جهانی شرکت کرده و یا در رقابت های قهرمان کشوری و لیگ اوپن اول شده اند، شرکت خواهند داشت.
رئیس هیات کشتی کرمانشاه اضافه کرد: مسابقات بین المللی جام جهان پهلوان تختی در شهر کرمانشاه و در سالن حضرت امام (ره) برگزار خواهد شد.
وی در پایان بار دیگر بر آمادگی کامل کرمانشاه جهت میزبانی مسابقات بین اللملی جهان پهلوان تختی تاکید کرد.
کرمانشاه یکبار در بهمن 93 میزبان مسابقات جام جهان پهلوان تختی و یک بار هم در بهمن سال 95 میزبان مسابقات جهام جهانی کشتی با حضور 10 کشور برتر جهان بود، ضمن اینکه ماه گذشته نیز مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور در گروه الف با شرکت 10 استان اول کشور به میزبانی شهرستان قصرشیرین برگزار شد.
7458/3033

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *