مسابقات جهانی جایی برای آزمون وخطا نیست


پیمان یاراحمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: باتوجه به ظرفیت بالای کشتی ایران باید از سرمایه های نهفته کشتی بیشتر استفاده کرد چرا که ارزش دادن به این ظرفیت ها رمز موفقیت در مسابقات جهانی است.
نفر اول مسابقات بزرگسالان آسیایی قطر در سال 2015 افزود: تنها ما نیستیم که در رقابت های جهانی شرکت می کنیم بلکه دیگر کشورها با سرمایه گذاری و رنج بسیار خود را برای مسابقات آماده می کنند.
وی گفت: نتایج خوب کشتی گیران سایر کشورها در مسابقات مجارستان به دلیل اهمیت و توجه کردن به ظرفیت های کشتی آن کشورها بوده و ما نیز باید به سرمایه هایمان توجه کنیم چراکه از کشتی گیران خوب و موفقی برخوردار هستیم.
وی با اشاره به عملکرد تیم ملی کشتی در مسابقات جهانی بوداپست مجارستان 2018 اضافه کرد: افراد دعوت شده به تیم ملی همگی از نفرات برتر اردوهای انتخابی بودند و تنها در وزن 79کیلوگرم عزت الله اکبری و 92 کیلوگرم علی کریمی براساس صلاحدید شورای کشتی انتخاب شده چرا که کریمی در وزن خود دوم و اکبری در دور اول حذف انتخابی شده بود.
تیم ملی کشتی آزاد ایران در پیکارهای قهرمانی جهان با سه مدال برنز در رده ششم قرار گرفت و تیم ملی کشتی فرنگی نیز با یک مدال برنز، یازدهم شد. نتایج ضعیف تیم های ملی در حالی رقم خورد که کشتی ایران در مسابقات جهانی حتی یک فینالیست نیز نداشت.
/3210/6060

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *