مسابقات بین المللی کشتی در مشهد آغاز شد


دبیر هیات کشتی خراسان رضوی در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: کشورهای جمهوری آذربایجان، اوکراین، گرجستان، ارمنستان، تیمهای ملی نوجوان و امید جوانان ایران و سه تیم از خراسان رضوی با نظارت نمایندگان فدراسیون جهانی و فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات حضور دارند.
خسرو علیزاده افزود: تیم کشتی ترکمنستان نیز در مشهد حضور دارد اما بخاطر انجام نشدن یکی از مراحل اداری که باید از طریق فدراسیون آن کشور به فدراسیون جهانی انجام می شد نماینده فیلا اجازه شرکت کشتی گیران ترکمن در مسابقات نداد.
وی همچنین گفت: در قرعه کشی انجام شده تیمهای ایران الف، خراسان ب، گرجستان، ارمنستان و اوکراین در گروه آ و تیمهای ایران ب، خراسان الف، خراسان ج و آذربایجان در گروه ب این مسابقات قرار گرفتند.
وی اظهار داشت: مسابقات در 10 وزن به صورت تیم به تیم و انفرادی در سالن شهید بهشتی مشهد برگزار می شود. این رقابتها فردا با برگزاری فینال پایان می یابد.
شادروان موسوی که این رقابتها با نام وی برپا شده است سابقه مربیگری کشتی گیران مطرح از جمله برادران خادم، ناصر زینل نیا، امیر توکلیان، مجید خدایی، احمد شکفته، رضا رمضان زاده، برادران علیزاده و محمد متقی نیا را در کارنامه ورزشی خود داشت. این مربی ممتاز کشتی آذر 1395 در 60 سالگی بر اثر بیماری درگذشت.
7507/1858

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *