مرحله پایانی رقابت های لیگ برتر کشتی در گرگان آغاز شد


به گزارش خبرنگار ایرنا در دیدار اول مرحله پایانی رقابتهای لیگ برتر کشتی تیم های پتروشیمی بهشهر و بیمه رازی بابل به عنوان تیم های دوم و اول گروه های B و A مرحله مقدماتی (گروهی) با هم پیکار خواهند کرد.
در دیدار دوم از این مرحله هم راه و شهرسازی گلستان به عنوان تیم دوم گروه A به مصاف تیم پاس ستارگان ساری به عنوان اول گروه B خواهد رفت.
تیم های برنده دیدارهای مرحله نیمه نهایی عصر امروز و از ساعت 18 برای کسب عنوان قهرمانی و گردن آویز طلا با هم پیکار خواهند کرد و تیم های بازنده رقابت مرحله نیمه نهایی را از ساعت 16 برگزار می کنند.
عصر روز گذشته /چهارشنبه/ نیز در محل خانه کشتی گلستان کلینیک هماهنگی مربیان چهار تیم حاضر در این رقابت ها و کلینیک داوران برگزار شد.
باوجود استعفای روز گذشته اعضای فدراسیون کشتی، در این رقابت ها رضا لایق دبیر فدراسیون و مهدی توکلی رئیس کمیته لیگ فدراسیون کشتی در سالن رقابت ها حضور دارند.
همچنین سرپرست مسابقات عبداله فتوحی از تهران، نماینده کمیته لیگ و امور اجرایی محمد حدادی از تهران، سرپرست فنی داور S1 اردوان صاحب از خوزستان، داوران المپیکی S1 مزدک گیتی از همدان محمد مصلایی پور از یزد و داوران بین المللی کوروش تقی زاده از بوشهر و غلامرضا طاهرخانی از قزوین سعید عباسی از قم، نیما صادقی از مازندران، مسعود رستمی پور از تهران و احمد تاجیک از تهران قضاوت بازی های امروز را عهده دار خواهند بود.
تیم کشتی راه و ترابری گلستان در دور مقدماتی رقابت های کشتی لیگ برتر باشگاه های کشور پس از 2 شکست در برابر تیم بیمه رازی بابل در دیدارهای رفت و برگشت در 2 بازی رفت و برگشت دیگر خود در برابر تیم رعد پدافند کرمانشاه به پیروزی دست یافته بود.
آرش نیرآبادی، حسین رایجی و احسان سنچولی گلستانی های تیم کشتی راه و شهرسازی بوده و مابقی کشتی گیران این تیم از دیگر استان ها هستند.
دانیال حجتی عضو تیم ستارگان ساری دیگر کشتی گیر گلستانی حاضر در مرحله نهایی لیگ برتر کشتی آزاد ایران است.
به گزارش ایرنا رضا سوخته سرایی با دو مدال نقره مسابقات جهانی و چهار مدال طلا در بازی های آسیایی، اویس ملاح با دو مدال در بازی های آسیایی و مرحوم رمضان خدر با نایب قهرمانی مسابقات جهانی و مقام پنجمی المپیک کانادا از چهره های ماندگار کشتی گلستان در عرصه های جهانی و بین المللی هستند.
حدود 2500 وزشکار گلستان به صورت حرفه ای کشتی می گیرند.
2729

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *