مرحله پایانی اردوی تیم ملی کشتی آزاد آغاز شد


به گزارش ایرنا، اعضای تیم ملی کشتی آزاد مرحله پایانی اردوی خود برای حضور در بازی های آسیایی تا زمان اعزام به این مسابقات به تمرینات خود طبق برنامه ریزی کادر فنی ادامه خواهند داد.
اسامی نفرات حاضر در اردوی تیم ملی به این شرح است:
57 کیلوگرم: رضا اطری (مازندران)
70 کیلوگرم: فرزاد عموزاد (مازندران)
74 کیلو گرم: مصطفی حسین خانی (تهران)
79 کیلو گرم: عزت الله اکبری (مازندران)
86 کیلو گرم: حسن یزدانی (مازندران)
97 کیلو گرم: اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی)
125 کیلوگرم: پرویز هادی (آ. شرقی)
مهران رضازاده (مازندران)، علیرضا سرلک (لرستان)، باقر یخکشی (مازندران)، حسن مرادقلی (تهران)، مهران نصیری (مازندران)، مرتضی قیاسی (لرستان)، مجتبی عموزاده (مازندران)، نوید زنگنه (تهران)، مجتبی اصغری (گیلان)، محمد زارعی (تهران)، کامران قاسم پور (مازندران)، محمد جواد ابراهیمی (مازندران)، علیرضا کریمی (البرز)، حسین شهبازی (تهران)، علی موجرلو (مازندران)، علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان)، مجتبی گلیج (مازندران)، علی شعبانی بنگر (مازندران) و یدالله محبی (کرمانشاه) دیگر آزادکاران دعوت شده به اردوی تیم ملی هستند.
رضا یزدانی، کمیل قاسمی و مسعود اسماعیل پور نیز می توانند به صورت اختیاری در اردوی تیم ملی حضور داشته باشند.
اعضای تیم ملی کشتی فرنگی که خود را برای حضور در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا آماده می کنند، صبح امروز تمرین کشتی را در دستور کار داشتند و فردا نیز به تمرینات خود را در این مرحله از اردو پایان می دهند.
فرنگی کاران پس از پنج روز استراحت مرحله پایانی تمرینات خود را برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا برگزار خواهند کرد.
رقابت های کشتی بازی های آسیایی 2018 جاکارتا اندونزی روزهای 28 تا 31 مردادماه برگزار می شود که برنامه این مسابقات به شرح زیر است:
مسابقات اوزان 57، 65، 74، 86 و 97 کیلوگرم کشتی آزاد روز 28 مرداد و رقابت های وزن 125 کیلوگرم روز 29 مردادماه انجام خواهد شد.
رقابت های کشتی فرنگی نیز با مسابقات اوزان 60 و 67 کیلوگرم در روز 30 مرداد ماه آغاز می شود و مسابقات اوزان 77، 87، 97 و 130 کیلوگرم نیز روز 31 مردادماه برگزار خواهد شد.
این مسابقات از ساعت 13 تا 17 و 19 تا 21 به وقت محلی در سالن مرکزی جاکارتا بر روی دو تشک برگزار خواهد شد و فاصله سالن تا دهکده بازی ها 15 کیلومتر است.
مراسم وزن کشی این مسابقات ساعت 9 تا 10:30 صبح به وقت محلی در روز مسابقات و مراسم قرعه کشی ساعت 11 تا 12 صبح به وقت محلی روز قبل از مسابقات انجام خواهد شد.
ورزشی**1067**1368

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *