مرحله جدید اردوی تیم ملی وزنه برداری در تهران آغاز شد


به گزارش ایرنا، پس از پایان اردوی سطح دریای تیم ملی که از 9 تا 29 تیر در منطقه «طوقدار» ساری برگزار شد، دور جدید تمرینات با حضور 12 وزنه بردار از امروز آغاز شد.
در این اردو با نظر «محمدحسین برخواه» سرمربی تیم ملی به غیر از علی مکوندی، کیانوش رستمی، سهراب مرادی، علی هاشمی، محمدرضا براری، بهداد سلیمی، سعید علی حسینی و مجید عسگری نفراتی همچون علیرضا سلیمانی، رضا بیرالوند، امیر حقوقی و همایون تیموری نیز به جمع نفرات اردونشین اضافه شده اند.
همچنین بعد از پایان پیکارهای وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان در ازبکستان حسین سلطانی، عارف خاکی، رحمان اورامه و علی داودی نیز از دوم مرداد ماه به اردوی تیم ملی بزرگسالان اضافه خواهند شد.
اردوی تیم ملی وزنه برداری بعد از تعطیلات نوروزی با جدیت بیشتر و با حضور همه دعوت شدگان وارد مرحله جدیدی شد، به طوری که مرحله دوم و سوم اردوی تیم ملی از 14 فروردین آغاز شد و تا نهم خرداد ادامه داشت و مرحله چهارم تیم ملی نیز از 19 خرداد تا هفتم تیر برگزار شد.
رکوردگیری تیم ملی وزنه برداری نیز روزهای 4 تا 6 تیر در تالار وزنه برداری آزادی تهران برگزار شد که پس از آن و با نظر شورای عالی فنی علی مکوند (85 کیلوگرم)، سهراب مرادی، کیانوش رستمی (94 کیلوگرم)، محمدرضا براری، علی هاشمی (105 کیلوگرم)، بهداد سلیمی و سعید علی حسینی (به اضافه 105 کیلوگرم) به عنوان هفت ملی پوش اعزامی به بازی های آسیایی انتخاب شدند و مجید عسگری (69 کیلوگرم) نیز به عنوان ورزشکار ذخیره انتخاب شد.
بازی های آسیایی 2018 جاکارتا اندونزی، از 27 مرداد ماه تا 11 شهریور ماه برگزار می شود.
ورزشی**1067**1368

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *