مربی تیم ملی: کشتی ایران حرکت دوباره خود را آغاز خواهد کرد


«صادق گودرزی» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نخستین اردوی تیم ملی (26 آذر تا 4 دی) با صلاح دید کادر فنی با ترکیبی از نفرات با تجربه و جوان برگزار شد که بیشتر اختصاص به کارهای عمومی داشت. اردوی دوم تیم ملی نیز از امروز (دوشنبه) آغاز شد که ترکیبی از نفرات برتر مرحله نخست انتخابی تیم ملی و سایر نفرات در این ارد حضور دارند تا برای جام جهان پهلوان تختی آماده شویم.
دارنده مدال نقره بازی های المپیک 2012 لندن در خصوص حضور نفرات با تجربه همچون رضا یزدانی، مهدی تقوی و حسن رحیمی در اردو خاطر نشان کرد: این افراد از کسانی هستند که برای کشتی کشورمان زحمت کشیده اند و کادر فنی تصمیم نهایی در مورد ادامه حضور در عرصه قهرمانی را به عهده خودشان گذاشته است.
وی اظهار داشت: جمع بندی نهایی شاید سه ماه طول بکشد و آزادکاران باید در اردو حضور پیدا کنند و به مرز آمادگی برسند و با حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی و در صورت کسب نتیجه می توانند یک بار دیگر صاحب دوبنده تیم ملی شوند. البته هنوز در خصوص شرکت نفرات با تجربه در جام تختی کادر فنی تصمیم گیری نکرده و این موضوع بعد از جلسه «غلامرضا محمدی» سرمربی تیم ملی با کادر فنی مشخص خواهد شد.
دارنده سه مدال نقره و برنز پیکارهای قهرمانی جهان در خصوص نتایج ضعیف دو سال گذشته تیم ملی کشتی آزاد نیز گفت: در سال های گذشته بر اثر اتفاقات این نتایج رقم خورد؛ در حالی که تیم ملی دارای نفراتی بود که می توانستند مدال کسب کنند، اما در ثانیه های پایانی و با اشتباهات شخصی و فردی کشتی را واگذار کردند که این موضوع به شرایط روحی و روانی خود کشتی بازمی گردد و امیدوارم که این اتفاقات دیگر برای نمایندگان ایران رخ ندهد.
گودرزی ادامه داد: کشتی ایران با توجه به استعدادهای زیاد همیشه در حال حرکت است و شاید گاهی با خلاء هایی مواجه بوده، اما دوباره به حرکت در خواهد آمد. کشتی اکنون دارای نفرات با تجربه و جوان خوبی است که کادر فنی همه تلاش خود را دارد تا ملی پوشان بتوانند در پیکارهای قهرمانی سال 2019 جهان با کسب مدال، موجب خوشحالی مردم شوند.
وی در خصوص نخستین تجربه مربیگری خود در تیم ملی بزرگسالان نیز گفت: وظیفه من خدمت به کشتی است. بعد از بازی های المپیک 2012 لندن و بعد از مصدومیتی که از ناحیه گردن برایم رخ داد، کشتی را کنار گذاشتم، اما دوست نداشتم هیچ گاه از آن دور باشم. به همین دلیل طی پنج سال گذشته در باشگاه خودم در جنوب تهران مشغول کار بودم که در رده نوجوانان نیز برخی از شاگردان عنوان قهرمانی آسیا و جهان را کسب کردند.
ملی پوش اسبق کشتی آزاد ایران افزود: یک سال نیز در کنار «غلامرضا محمدی» در کادر فنی تیم نوجوانان حضور داشتم و سه سال به عنوان مربی در لیگ برتر و جام باشگاههای جهان، سابقه مربیگری دارم. هر جایی که کشتی کشورم به من نیاز داشته باشم، آماده خدمت هستم.
مرحله دوم اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان برای حضور در رقابت های جام تختی روزهای 10 تا 21 دی ماه در محل خانه کشتی عبدالله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.
سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی روزهای 18 و 19 بهمن در شهر کرمانشاه برگزار می شود.
**اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:
57 کیلوگرم: رضا اطری (مازندران)، نادر حاج آقانیا ( مازندران) و علیرضا سرلک (لرستان)
61 کیلوگرم: حسن رحیمی (تهران)، بهنام احسان پور (مازندران)، باقر یخکشی (مازندران) و ایمان صادقی (مازندران)
65 کیلوگرم: امیرحسین مقصودی (تهران)، مرتضی قیاسی (لرستان)، پیمان بیابانی (تهران) و امیرمحمد یزدانی (مازندران)
70 کیلوگرم: سیداحمد محمدی (مازندران) و یونس امامی (تهران)
74 کیلوگرم: مهدی تقوی (مازندران)، مصطفی حسین خانی (تهران)، رضا افضلی (کرمانشاه) و محمد نخودی (مازندران)
79 کیلوگرم: عزت الله اکبری (مازندران)، بهمن تیموری (کرمانشاه)، امید حسن تبار (مازندران) و امیرحسین کاووسی (مازندران)
86 کیلوگرم: حسن یزدانی (مازندران)، کامران قاسم پور (مازندران) و احمد بذری (مازندران)
92 کیلوگرم: علیرضا کریمی (البرز)، محمدجواد ابراهیمی (مازندران)، حسین شهبازی (تهران) و ارشک محبی (کرمانشاه)
97 کیلوگرم: رضا یزدانی (مازندران)، عباس فروتن (مازندران) و علی شعبانی ( مازندران)
125 کیلوگرم: پرویز هادی (آذربایجان شرقی )، کمیل قاسمی (مازندران)، یدالله محبی (کرمانشاه)، امین طاهری (تهران) و امیرحسین زارع (مازندران).
کادر فنی: غلامرضا محمدی (سرمربی)، محمد طلایی، ابراهیم مهربان، عباس حاج کناری، صادق گودرزی، تیمور مرادی، سعید واگذاری، امیر آشوری و هادی حبیبی (سرپرست).
ورزشی**1067**1584

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *