مربیان مطرح تهرانی جایی در کشتی استان ندارند


«اکبر بهتری» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بسیاری از مربیان و کشتی گیران از عملکرد چهار سال گذشته هیات کشتی تهران ناراضی هستند.
وی اظهار داشت: پیش از حضور «عبدالله عزیزی» در هیات کشتی استان، در سالن ورزشی شهدای هفتم تیر به آموزش کشتی می پرداختم که بعد از حضور وی، این پایگاه قهرمانی تعطیل شد و جمع شدن کلاس ها، کشتی استان را تحت تاثیر قرار داد.
این پیشکسوت کشتی خاطر نشان کرد: رییس هیات کشتی تهران اعتقاد داشت که هزینه های دریافتی از کلاس ها باید پایین باشد تا خانواده ها بتوانند فرزندان خود را به کشتی بیاورند، اما چندی بعد متوجه شدیم بابت برگزاری کلاس ها، اجاره می گیرند، در حالی که تمرینات و کلاس های آموزشی با حضور قهرمانان تهران و سایر استان ها بدون دریافت هزینه ای، برگزار می شد.
وی یادآور شد: کشتی پایتخت به جایی رسیده که مربیان مطرح و سازنده ای همچون، اسرافیل دودانگه، محسن کاوه، اکبر فلاح، حق وردی، ابراهیم خیرالله زاده و سایر مربیان دیگر جایی در کشتی تهران ندارند.
این مربی کشتی تهران با انتقاد از عملکرد هیات کشتی استان تهران، اضافه کرد: برخی از کشتی گیران مطرح و قهرمان تهران مجبور شدند در مسابقات قهرمانی کشور و یا انتخابی تیم ملی، برای استان های دیگر کشتی بگیرند، در حالیکه 30 درصد تیم های تهرانی، از سایر استان ها هستند.
وی ادامه داد: در لیگ کشتی نیز استان تهران بسیار ضعیف عمل کرده است، با وجود این همه کشتی گیر و باشگاه و شرکت های متعدد صنعتی، این استان حتی در لیگ دسته اول نیز نماینده ای ندارد.
وی خاطرنشان کرد: مهمترین کار یک مدیر، مدیریت منابع انسانی و استفاده از بهینه از آنهاست، کشتی گیران و مربیان تهران از وضعیت گذشته رضایت ندارند، انتظار دارند تغییرات جدی و اساسی در هیات کشتی تهران رخ دهد تا کشتی استان یکبار دیگر به جایگاه واقعی خود بازگردد.
پس از پایان دوره چهار ساله «عبدالله عزیزی» در هیات کشتی استان تهران، وی دوباره از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به عنوان سرپرست انتخاب شد.
تعدادی از مربیان و پیشکسوتان کشتی استان تهران که به عملکرد چهار ساله او انتقادهای شدیدی داشتند، هفته گذشته با حضور در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، نسبت به این موضوع اعتراض کردند، که سبب شد «حسن حمیدی» به پیشنهاد اداره کل ورزش و موافقت فدارسیون کشتی به عنوان سرپرست هیات کشتی استان تهران منصوب شود.
17 نفر برای حضور در انتخابات هیات کشتی استان تهران، ثبت نام کرده اند که تاریخ برگزاری انتخابات پس از طی مراحل قانونی اعلام خواهد شد.
ورزشی**1067**1597

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *