مدیرکل ورزش استان تهران: صلاحیت نامزدهای هیات فوتبال مجدد بررسی می شودرضا گلمحمدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به نحوه اعتراضات بسیاری از نامزدها مجمع انتخاباتی هیأت فوتبال اشاره کرد و افزود: برای رسیدگی به نحوه بررسی صلاحیت نامزدها تا کنون سه مرحله مکاتبه کتبی از طریق اداره کل ورزش استان به فدراسیون فوتبال ارسال و در این خصوص به نحوه بررسی‌ها نامزدها اعتراض شده است.

وی ادامه داد: در ارتباط تلفنی امروز با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال مقرر شد تا نشستی عصر روزشنبه (۲۵ خردادماه) با حضور نامزدها در این فدراسیون برگزار شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه در زمان ثبت نام ۲۱ نفر مدارک خود را به دبیرخانه این هیأت استانی ارسال کردند گفت: از این تعداد نامزد صلاحیت پنج نفر تایید شد.

گلمحمدی با بیان اینکه از نظر این اداره کل صلاحیت تمام نامزدها مورد تأیید است خاطر نشان کرد: مهم‌ترین ملاک در رد صلاحیت نامزدها تأیید ۵ سال مدیریت در این ورزش بوده که این موضوع می‌بایست در آئین نامه هیأت فوتبال استان بازنگری شود.

به گفته وی افرادی که سابقه ملی و سایر تیم‌های لیگ برتری فوتبالی را دارند، به رغم آنکه سابقه ۵ ساله مدیریت ندارند نباید از انتخابات محروم شوند چرا که حضور آنان می‌تواند به غنای مجمع انتخاباتی بیفزاید.

تهراک/‏۷۲۴۷/‏/‏۱۳۴۸

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *