مدیرعامل داماش: از جایی برای برگزاری بازی دستور نگرفتیم«محمد مهدی الطافی» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به اتفاقات ورزشگاه شهدای فولاد اهواز اظهار داشت: ورزشگاه فولاد ۴۰ هزار نفر ظرفیت دارد و چطور می شود حتی نیم درصد از ورزشگاه را هم در اختیار ما قرار ندادند.

وی افزود: هواداران داماش ۱۸ ساعت در راه بودند تا خودشان را به ورزشگاه برسانند آن وقت آنها را به ورزشگاه راه ندادند و شرایط به گونه‌ای بود که نتوانستیم از همان ابتدا از حضور هوادارانمان بهره ببریم. این حق ما بود و اگر تا صبح هم هوادارانمان به داخل نمی آمدند بازی نمی کردیم.

مدیرعامل باشگاه داماش اظهار داشت: پرسپولیس نایب قهرمان آسیا بود و قیمت یک بازیکن این تیم هفت برابر کل تیم ما است. اگر آن خطای ناحق گرفته نمی شد این تیم تا فردای مسابقه هم نمی توانست به ما گل بزند. از بازیکنانم به شدت راضی هستم و باید دست و پای آنها را طلا گرفت.

الطافی در پایان گفت: سازمان لیگ نه تنها در ایران بلکه در هر جای دنیا هم می خواستند، بازی می کردیم اما حق ما است در برابر هوادارانمان بازی کنیم. از جایی برای برگزاری بازی دستور نگرفتیم و همانطور که گفتم اگر هوادارانمان به داخل نمی آمدند راضی به برگزاری بازی به هیچ وجه نمی شدیم.

دیدار فینال جام حذفی باشگاه‌های ایران قرار بود از ساعت ۲۱ یکشنبه شب آغاز شود که به دلیل ضعف در برگزاری و اختصاص نیافتن جایگاه به هواداران داماش گیلان، با ۱۴۰ دقیقه تاخیر آغاز شد.

حدود ۳۰۰ تماشاگر داماش از رشت خود را به اهواز رساندند و با وجود داشتن بلیت، اجازه حضور در ورزشگاه را پیدا نکردند، چراکه ۳۰ هزار صندلی ورزشگاه «فولاد» شهر اهواز را هواداران پرسپولیس به تسخیر خود درآورده بودند.

مسئولان داماش اعلام کردند تا زمانی که به هواداران آنان جایگاهی اختصاص داده نشود در میدان حاضر نخواهند شد.

پرسپولیس با برتری یک بر صفر در این دیدار، جام قهرمانی را از آن خود کرد.

ورزشی **۹۴۶۳**۱۰۶۷**

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *