مدال آوران استان مرکزی تجلیل شدند


به گزارش ایرنا، در این آیین اکبر صابری که به همراه تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان کشورمان مدال برنز وزن 97 کیلوگرم را بi دست آورده بود، تجلیل شد.
در این مسابقات تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان کشورمان با کسب پنج مدال طلا، یک نقره و 2 برنز قهرمان جهان شد.
همچنین در این آیین علی فراهانی که به همراه تیم ملی کشتی فرنگی جمهوری اسلامی ایران مدال برنز مسابقات کشتی قهرمانی ناشنوایان جهان در روسیه را به دست آورده بود، مورد استقبال مسئولان قرار گرفت.
در این دوره از مسابقات، تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان با کسب سه مدال طلا و چهار مدال برنز عنوان سومی جهان را به خود اختصاص داد.
مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی ناشنوایان جهان نیمه دوم خرداد ماه امسال در روسیه برگزار شد.
حسین بختیاری فرماندار شهرستان اراک در این آیین گفت: حمایت از ورزش قهرمانی به عنوان یکی از مهمترین عوامل توسعه نشاط اجتماعی به خصوص در بین نسل جوان مورد تاکید مدیریت ارشد استان است و در این خصوص برنامه ریزی هایی نیز انجام شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی نیز گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد زیادی از ورزشکاران استان در مسابقات مختلف آسیایی و بین المللی حضور داشته و مدال های رنگارنگی را نیز به دست آوردند.
عابد حقدادی افزود: امکانات و زیر ساخت استان برای کشف و شکوفایی استعدادهای ورزشی فراهم است و تیم های کارشناسی به همین منظور در نقاط مختلف استان فعالیت می کنند.
بیش از 75 هزار ورزشکار به صورت سازماندهی شده زیر نظر 47 هیات ورزشی در نقاط مختلف استان مرکزی فعالیت می کنند.

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *