مجتمع خوابگاهی ورزشکاران چهارمحال و بختیاری تکمیل می شود


به گزارش ایرنا، مجتمع خوابگاهی ورزشکاران چهارمحال و بختیاری که به منظور میزبانی از ورزشکاران در مسابقات ملی و بین المللی قرار است فعال شود نزدیک به دو دهه از ساخت آن می گذرد که هنوز بهره برداری نشده است.
اقبال عباسی روز پنجشنبه در آیین تجلیل از یک هزار ورزشکار این استان در فرهنگسرای شهرکرد افزود: درخواست استخدام ورزشکاران استان که در مسابقات آسیایی و جهانی حایز مدال شده اند بر اساس قانون ،پیگیری و اجرا می شود.
وی نقش ورزش در توسعه کشورها را مهم دانست و گفت:ورزش باعث ایجاد روحیه نشاط و امید می شود و قهرمانان ورزشی در امید افرین هستند.
نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین به بهره گیری بهتر از دهکده المپیک شهرکرد تاکید کرد.
اردشیر نوریان افزود:انتظار است مسوولان در خصوص تکمیل دهکده المپیک شهرکرد به عنوان یکی از مراکز ورزشی مهم استان تلاش بیشتری داشته باشند.
نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی نیز نبود سرانه فضای ورزشی لازم را یکی از مشکلات زیربنایی بخش ورزش استان دانست.
علی کاظمی باباحیدری در این آیین افزود: نبود حامی مالی باعث شده است بخشی از ورزش قهرمانی با مشکلات مختلفی روبرو شود و این استان نیازمند حامی مالی در ورزش قهرمانی است.
به گزارش ایرنا، در این آیین از یک هزار ورزشکار مدال آور چهارمحال و بختیاری در طول دو سال گذشته، تقدیر و از خانواده شهدای ورزشکار نیز تجلیل شد.
مجتمع خوابگاه ورزشکاران چهارمحال و بختیاری نزدیک به دو دهه استان نیمه تمام باقی مانده است و بنای سفت کاری آن پس از دو دهه نیازمند مقاوم سازی مجدد است.
2097

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *