مازندران قهرمان وزنه‌ برداری جوانان ایران شد


به گزارش ایرنا، پس از مازندران که با کسب 633 امتیاز به مقام قهرمانی رسید، تیم خوزستان با 621 امتیاز دوم شد و فارس با 585 امتیاز و تیم اردبیل با 536 امتیاز به ترتیب موفق به کسب عنوان های سوم و چهارم شدند.
در نتیجه انفرادی نیز در دسته 55 کیلوگرم: امیر محمد خرسندی از گیلان، سعید قره داغی از آذربایجان شرقی و پیمان دهقانی از هرمزگان به ترتیب موفق به کسب عناوین اول تا سوم شدند.
در دسته 61 کیلوگرم: مهران قاسم زاده از هرمزگان، حسین نجفی از زنجان و علی نارویی از سیستان و بلوچستان به ترتیب اول تا سوم شدند.
در دسته 67 کیلوگرم: حسین پاکار از آذربایجان شرقی، مهدی دویرانی از زنجان و محمد محمدی از کرمانشاه به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
در دسته 73 کیلوگرم: میر مصطفی جوادی از تهران، روح الله بیرانوند از لرستان و اسحاق ذعاب از بوشهر به ترتیب موفق به کسب عناوین اول تا سوم شدند.
در دسته 81 کیلوگرم: حسین سلطانی از زنجان اول شد، محمد حسینی از آذربایجان شرقی به مقام دوم رسید و بهرام حریرچی از فارس سوم شد.
در دسته 89 کیلوگرم: تقی آقازاده و آرمین عباسی هر دو از اردبیل به ترتیب اول و دوم شدند و محمد مویدی از مازندران موفق به کسب مقام سوم شد.
در دسته 96کیلوگرم: افشین طاهری از خوزستان به مقام نخست دست یافت و رضا اسمی جهرمی و یاشار میرزایی هر دو از فارس به ترتیب موفق به کسب عناوین دوم و سوم شدند.
در دسته 102 کیلوگرم: رحمان اورامه از خوزستان اول شد و علی قاسمی و سینا بشیری هر دو از اردبیل به ترتیب دوم و سوم شدند.
در دسته 109 کیلوگرم: حسین ترکاشوند از تهران، علیرضا لطفی از ایلام و محمدعیسی پره از خوزستان به ترتیب موفق به کسب عناوین اول تا سوم شدند.
در دسته 109+ کیلوگرم: سید علی حسینی از مازندران اول شد، رضا حسن زاده از مازندران به مقام دوم رسید و فرشاد باقری از کرمانشاه سوم شد.
مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی در رده سنی 18، 19 و 20 سال از روز پنجشنبه سوم آبان ماه تا روز دوشنبه هفتم آبان ماه به مدت پنج روز در ورزشگاه 6 هزار نفری رضازاده اردبیل برگزار شد.
این رقابت ها با شرکت 160 ورزشکار در قالب 28 تیم از سراسر کشور در 10 وزن برگزار شد و نفرات برتر به عضویت تیم ملی کشورمان در آمدند.
/6016/6130

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *