لیگ یک کشتی صدر نشینان خود را شناخت


به گزارش ایرنا از فدراسیون کشتی، هفته اول از دور برگشت لیگ دسته یک کشتی فرنگی و آزاد باشگاه های کشور ساعت 22 روز گذشته (چهارشنبه 23 خردادماه) برگزار شد.
دیدار تیم های رضاپویش اهواز با شهرداری اردبیل، پنچ بر پنج مساوی شد که تیم شهرداری اردبیل توانست با امتیاز مثبت 23 به 18 پیروز دیدار تیمی لقب گیرد و در گروه دو این مسابقات دیدار تیم های شهرداری مشهد که در سالن شهید بهشتی شهر مشهد برگزار شد با نتیجه هفت بر سه به سود نماینده ایذه به پایان رسید.
در این هفته از رقابت ها تیم «سید بابل» از گروه نخست و تیم لبنیات «دوشه هراز» در گروه دوم استراحت داشتند.
در پایان این مسابقات و در گروه اول تیم شهرداری اردبیل و در گروه دوم تیم آنزان ایذه با کسب پیروزی مقابل حریفات در صدر قرار گرفتند.
همچنین در هفته اول از دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه های کشور روز گذشته تیم های «راه و شهرسازی» گلستان، هیأت کشتی بندرگز، پتروشیمی بهشهر و شهر بی نقطه ساری مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.
در دو دیدار گروه نخست این مسابقات «هیأت کشتی بندرگز» که میزبان «پالازه جهانی تبریز» بود توانست مهمان خود را با نتیجه 6 بر چهار شکست دهد و دیدار دیدار تیم های «پتروشیمی بهشهر» و «هیأت کشتی بابلسر» که در سالن شهید هاشمی نژاد بهشهر برگزار شد با نتیجه 7 بر سه به نفع میزبان به پایان رسید.
در گروه دوم این مسابقات دیدار تیم های شهدای پازوار امیرکلا با نتیجه چهار بر 6 برابر راه و شهرسازی گلستان شکست خورد و تیم «شهر بی نقطه» ساری با نتیجه 9 بر یک برابر شهرداری مشهد به پیروزی رسید.
در پایان دور رفت مسابقات لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه های کشور، در گروه اول تیم پتروشیمی بهشهر و در گروه دوم تیم راه و شهرسازی گلستان در جایگاه نخست گروه های خود قرار دارند.
ورزشی** 2052** 1701

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *