لیگ وزنه برداری بدون تماشاگر


به گزارش روز سه شنبه ایرنا، لیگ وزنه برداری رده های سنی جوانان و بزرگسالان در سال 97 به طور هم زمان روزهای 4 تا 6 تیر به میزبانی تالار وزنه برداری ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.
هفته نخست لیگ وزنه برداری از اهمیت خاصی برای باشگاهها برخوردار است و عملکرد 12 ملی پوش ایران برای شناخت ترکیب نهایی تیم جهت حضور در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا نیز مورد توجه کادر فنی قرار خواهد گرفت.
البته ملی پوشان نوجوان نیز با توجه به اینکه رکوردگیری خود را برای مسابقات جهانی سال 2018 ازبکستان روز 30 خرداد برگزار کرده اند، وزنه های آنان برای هفته نخست محاسبه و در هفته نخست حضور ندارند.
از سوی دیگر با توجه به شرایط اطلاع رسانی که برای هفته نخست لیگ انجام شده، این رقابتها بدون حضور تماشاگران و علاقمندان به این رشته در حال برگزاری است.
تالار قدیمی و نوستالژیک وزنه برداری آزادی تهران در حالی در طول سال میزبان برخی مسابقات است که این سالن از سوی بخش خصوصی تجهیز و در ایام پایانی هفته میزبان کنسرت های مختلف است و حتی با بلیت فروشی، مسابقات تیم ملی فوتبال ایران نیز در این سالن به نمایش درآمد.
البته امروز طبق برنامه قرار بود مسابقات گروه  A دسته 94 کیلوگرم ساعت 11 تا 13 برگزار شود که فدراسیون در این زمینه هیچ گونه اطلاع رسانی انجام نداد و موجب سردرگمی خبرنگاران شد.
کیانوش رستمی دارنده مدال طلای جهان و المپیک در دسته 85 کیلوگرم  که امسال در لیگ حضور ندارد در رکوردگیری تیم ملی قرار است در دسته 94 کیلوگرم به روی تخته برود.
مجید عسگری در دسته 69 کیلوگرم (شرکت ملی حفاری)، کیانوش رستمی در دسته 85 کیلوگرم (بدون باشگاه)، علی مکوندی در دسته 85 کیلوگرم (تیم مناطق نفت خیز جنوب)، سهراب مرادی در دسته 94 کیلوگرم (بیمه رازی)، سید ایوب موسوی در دسته 94 کیلوگرم (مناطق نفت خیز جنوب)، علی هاشمی در دسته 105 کیلوگرم (بدون باشگاه)، محمدرضا براری در دسته 105 کیلوگرم (بیمه رازی)، علیرضا سلیمانی در دسته 105 کیلوگرم (شرکت ملی حفاری)، پیمان جان در دسته 105 کیلوگرم (مناطق نفت خیز جنوب)، بهداد سلیمی در فوق سنگین (بیمه رازی)، سعید علی حسینی در فوق سنگین (بیمه رازی) و محسن بهرام زاده (مناطق نفت خیز جنوب) ملی پوشان حاضر در اردوی تیم ملی هستند که برای حضور در ترکیب تیم ملی در بازی های آسیایی جدال تنگاتنگی خواهند داشت.
مجید عسگری یکی از وزنه برداران با تجربه تیم ملی که سابقه حضور در سه دوره پیکارهای جهانی را دارد روز گذشته با وجود آنکه نامش در فهرست اولیه قرار داشت، به روی تخته نرفت.
تیم ملی وزنه برداری بعد از هفته نخست لیگ قرار است اردوی سطح دریا را در یکی از شهرهای استان گیلان برگزار کند.
بازی های آسیایی 2018 جاکارتا اواخر مرداد ماه برگزار خواهد شد.
ورزشی **1067**9118**1584

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *