قهرمان کشتی فرنگی: حریف و داور را با هم شکست دادم


به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، حسین نوری کشتی گیر وزن 60 کیلوگرم ایران پس از کسب مدال طلای هجدهمین دوره بازی های آسیایی 2018 جاکارتا اظهار داشت: خدا را شکر می کنم که توانستم از این مسابقات دست پُر برگردم و در این روز عزیز یک عیدی کوچک به هموطنانم بدهم.
وی افزود: در دور مقدماتی زیاد حریفان سختی نداشتم و زیاد هم فرقی نمی کرد با قرعه ای که خورده بودم با چه کسی مبارزه می کنم.
ملی پوش کشتی فرنگی ایران خاطرنشان کرد: در دیدار فینال هم با حریف ازبک که نایب قهرمان دنیا و قهرمان دور قبل بازی های آسیایی بود، مبارزه کردم؛ این کشتی گیر خیلی مرموز است و با برنامه کادر فنی و برنامه ای که رسول خادم داشت، توانستم برنده شوم.
نوری تاکید کرد: ما در کشتی آزاد سه طلا و یک برنز گرفتیم و در کشتی فرنگی هم، روز اول 2برنز گرفتیم و می توانستم چهار فینالیست داشته باشیم ولی نگذاشتند این اتفاق بیفتد.
قهرمان کشتی فرنگی بازی های آسیایی ادامه داد: قبل از من، محمدعلی گرایی توانست قهرمان بازی های آسیایی شود؛ می خواستند ما به طلای دوم نرسیم.
وی افزود: امیدوارم همه ورزشکاران عزیز بتوانند به طلا برسند تا پرچم مقدس ایران همیشه بالا باشد.
قهرمان کشتی فرنگی بازی های آسیایی در پایان گفت: شصت روز دیگر مسابقات جهانی را در پیش داریم و امیدوارم آنجا هم به طلا برسم؛ از رسانه ها و همه عزیزانی که در سالن من را تشویق کردند و همه عوامل محترم فدراسیون و آنهایی که در این موفقیت به من کمک کردند تشکر می کنم.
ایران 380 ورزشکار مرد و 98 ورزشکار زن در 42 ماده ورزشی به این رویداد اعزام کرده است.
این رقابت ها که به طور رسمی از 27مردادماه امسال به میزبانی اندونزی آغاز شده است تا 11 شهریورماه ادامه دارد.
ورزشی**3991**9129

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *