قهرمان لیگ کشتی دسته یک کشور در گرگان مشخص می شود


به روز چهارشنبه ایرنا، مرحله نهایی مسابقات کشتی فرنگی 25 تیر و مرحله نهایی مسابقات کشتی آزاد روز 26 تیرماه در گرگان برگزار می شود.
بر این اساس در مرحله نهایی تیم های اول گروه یک و دوم گروه دو و تیم های اول گروه دو و دوم گروه یک به صورت ضربدری با یکدیگر مسابقه می دهند و تیم های برنده دیدار فینال و تیم های بازنده نیز دیدار رده بندی را برگزار خواهند کرد.
لیگ دسته یک کشتی آزاد با حضور هشت تیم و در دو گروه چهار تیمی برگزار شد که در گروه نخست تیم های پتروشیمی بهشهر، هیات کشتی بندرگز، هیات کشتی بابلسر، پالا سازه جهانی تبریز و در گروه دوم نیز راه و شهرسازی گلستان، شهر بی نقطه ساری، شهدای پازوار امیر کلا و شهرداری مشهد به ترتیب اول تا چهارم شدند.
به این ترتیب پتروشیمی بهشهر با هیأت کشتی بندر گز و راه و شهرسازی گلستان با شهر بی نقطه ساری دیدارهای مرحله نیمه نهایی را برگزار خواهند کرد.
لیگ کشتی فرنگی نیز در دو گروه سه تیمی برگزار شد که در گروه نخست تیم های شهرداری اردبیل، سید بابل و رضا پویش اهواز و در گروه دوم آنزان ایذه، لبنیات دوشه هزار آمل و شهرداری مشهد بعد از برگزاری دیدارهای مقدماتی در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.
در مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک کشتی فرنگی نیز شهرداری اردبیل با سید بابل و آنزان ایذه با لبنیات دوشه هزار آمل با یکدیگر روبرو خواهند شد تا تیم های فینالیست مشخص شوند.
ورزشی**1067**1584

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *