قهرمانی زودهنگام تیم کشتی فرنگی جوانان در آسیا


به گزارش ایرنا، رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان آسیا از 26 تیر در دهلی نو آغاز شد و امروز (چهارشنبه) به پایان می رسد.
در رقابت های پنج وزن دوم که امروز (چهارشنبه) به وقت محلی آغاز شد، در پایان رقابت های مقدماتی «علیرضا نجاتی» در وزن 60 کیلوگرم، «امین کاویانی نژاد» در وزن 72 کیلوگرم، «حسین فروزنده» در وزن 82 کیلوگرم و «وحید دادخواه» در وزن 97 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند و «سجاد ایمان طلب» به گروه بازنده ها رفت.
تیم ایران در مسابقات پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانان آسیا چهار مدال طلا و یک مدال نقره را به دست آورد و با توجه به نتایج کسب شده در مسابقات پنج وزن دوم قهرمانی تیم ایران مسجل شد.
نتایج پنج وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی جوانان آسیا به شرح زیر است:
در وزن 60 کیلوگرم «علیرضا نجاتی» در دور نخست مقابل «مازیتوف» از تاجیکستان به برتری رسید (حریف حاضر نشد) و در دور دوم «کانزار بیک» از قرقیزستان را با نتیجه 9 برر صفر شکست داد. نجاتی در مرحله نیمه نهایی نیز «تیرکاشف» از ازبکستان را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. حریف وی در دیدار پایانی «گالیم کابدوناساروف» از کشور قزاقستان است.
در وزن 67 کیلوگرم «سجاد ایمان طلب» در دور نخست، «کیم» از کره جنوبی را 5 بر 2 شکست داد، اما در دور دوم مقابل «ابراگیموف» از قرقیزستان با نتیجه 9 بر صفر شکست خورد.
ایمان طلب با توجه به راهیابی حریفش به دیدار فینال به گروه بازنده ها رفت و باید مقابل «خامحان» از تایلند کشتی بگیرد تا در صورت پیروزی در دیدار رده بندی به مصاف «میلکیت هودا» از هند برود.
در وزن 72 کیلوگرم «امین کاویانی نژاد» در دور نخست «حسین اف» از ازبکستان را 10 بر یک شکست داد و در گام دوم «مالیک» از هندوستان را 9 بر صفر مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. کاویانی نژاد در این مرحله نیز «کوساکا» از ژاپن را 8 بر صفر از پیش رو برداشت و به فینال راه یافت.
در وزن 82 «حسین فروزنده» در دور نخست «ساساکی» از ژاپن را 9 بر صفر شکست داد و به نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله نیز «استانسیلاو ریل اسکیو» از قزاقستان را 5 بر صفر شکست داد و راهی دیدار فینال شد.
فروزنده در دیدار نهایی به مصاف «آزات سالیدینوف» از قرقیزستان می رود.
در وزن 97 کیلوگرم «وحید دادخواه» در دور نخست به مصاف «گوربوژنیک» از قزاقستان رفت و در یک کشتی نفس گیر با نتیجه 5 بر 2 به پیروزی رسید. وی در دور دوم «کی وون» از کره جنوبی را با نتیجه 9 بر صفر شکست داد و در مرحله نیمه نهایی نیز با پیروزی 8 بر 6 برابر «ویروش کندو» از هندوستان به دیدار فینال راه پیدا کرد.
دیدارهای فینال و رده بندی ساعاتی دیگر برگزار می شود.
ورزشی**1067**1584

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *