قهرمانان کشتی نونهالان همدان معرفی شدند


حامد صیفی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این رقابت ها که با عنوان گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهرامعلی الوندی به میزبانی سالن الغدیر تویسرکان برگزار شد، 78 کشتی گیر در رشته آزاد و 60 کشتی گیر در رشته فرنگی حضور داشتند.
وی بیان کرد: در رقابت ها و در رشته آزاد محمدحسام حاصلی از همدان در وزن 32 کیلوگرم، امیرعلی شعبانی از همدان در وزن 38 کیلوگرم، محمدمهدی ابراهیمی از همدان در وزن 41 کیلوگرم، مهراب پرویزی از نهاوند در وزن 44 کیلوگرم و محمدمهدی منوری از همدان در وزن 48 کیلوگرم قهرمان شدند.
صیفی افزود: همچنین در وزن 52 کیلوگرم امیرحسین عبدی از همدان، وزن 57 کیلوگرم محمدرضا سیاوشی از نهاوند، وزن 62 کیلوگرم عباس زندیه از ملایر، وزن 68 کیلوگرم حمید دارابی از نهاوند، وزن 75 کیلوگرم امیرمحمد میرزایی از نهاوند، وزن 85 کیلوگرم سهیل جاویدان از همدان و در وزن یکصد کیلوگرم محمدمهدی زنگنه از تویسرکان عنوان های برتر را کسب کردند.
سخنگوی هیات کشتی همدان یادآور شد: در رشته فرنگی و در وزن 35 کیلوگرم حسین ترک از همدان، 38 کیلوگرم رضا جامه بزرگی از نهاوند، وزن 42 کیلوگرم ابوالفضل خویشوند از نهاوند، وزن 44 کیلوگرم حسین مدنی از تویسرکان، وزن 48 کیلوگرم محمدصالح قره باغی از همدان و در وزن 52 کیلوگرم امیرحسین عبدالوند از تویسرکان بر سکوی نخست ایستادند.
وی اظهار داشت: در این رقابت ها و در وزن 57 کیلوگرم محمد کرمی از کبودراهنگ، 62 کیلوگرم کیان پوربهمن از همدان، 68 کیلوگرم مهدی صادقی از بهار، وزن 75 کیلوگرم علی همدانی از همدان، وزن 85 کیلوگرم امیرمحمد زارعی از همدان و در وزن یکصد کیلوگرم بهنام گمار از همدان مقام های قهرمانی را به دست آوردند.
در این رقابت ها از برخی قهرمانان و پیشکسوتان کشتی تجلیل به عمل آمد و قرار است در سایر مسابقات استانی این برنامه ادامه یابد.
قهرمانان رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نونهالان همدان مجوز حضور در مسابقات قهرمانی کشور را کسب کردند.
7520/2087

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *