قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار قزوین از حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز قدسبه گزارش ایرنا در این پیام که روز جمعه به ایرنا نمابر شده، آمده است:حضور حماسی و خروش فریادهای مردم شریف و انقلابی استان قزوین در حمایت از مردم مبارز فلسطین و گروه های مقاومت و اعلام موضع صریح نسبت به معامله قرن، قدم دیگری در مسیر نابودی رژیم نامشروع صهیونیستی بود.
علی رغم همه تحریم ها و تهدیدهای دشمنان، فریادهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکای شما با قدرتی فراتر از موشک‌ها بر ساختمان فرسوده رژیم منحوس صهیونیستی و استکبار جهانی فرود آمد و آن را بیشتر از پیش تخریب کرد و اندک زمانی بیشتر تا فروپاشی کامل آن باقی نمانده است. 
اینجانبان ضمن عرض تبریک به جهت این حضور پرشکوه، مراتب سپاس و تشکر خویش را از حضور دشمن‌شکن شما مردم شریف استان و همچنین تمامی دست‌اندرکاران برنامه‌ریزی و اجرای این حماسه بزرگ ابراز نموده و به درگاه خداوند متعال از این همه شکرگزاریم.
امید است تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان و در پیروی از معظم له تا رسیدن به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید بوده و مشمول دعای خاص حضرت بقیه الله الاعظم (عج) شویم.
6101

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *