فینالیست های مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان مشخص شدند


به گزارش خبرنگار ایرنا در جریان این مسابقات و در پایان رقابت های وزن 45 کیلوگرم، محمدمهدی جواهری از قم و مهدی احدی زناب از استان گیلان برابر رقبای خود به برتری رسیدند و به دیدار نهایی این وزن صعود کردند.
در پایان رقابت های وزن 48 کیلوگرم، علی حاجیوند نورائی از خوزستان و امیررضا ده بزرگی از فارس حریفان خود را شکست دادند و به فینال این وزن راه یافتند تا برای کسب مقام قهرمانی رو در روی هم قرار گیرند.
همچنین در پایان رقابت های وزن 51 کیلوگرم، علیرضا قناعتی از اصفهان و سعید اسمعیلی از خوزستان با غلبه برابر تمامی رقبای خود به دیدار نهایی و فینال مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان کشور راه یافتند.
در رقابت های وزن 55 کیلوگرم نیز، فرید سیرتی مقدم از گیلان و سجاد عباس پور از مازندران به دیدار نهایی صعود کردند و در رقابت های وزن 60 کیلوگرم، امیرحسین زرین کمر از مازندران و سید دانیال سهرابی از خوزستان به دیدار نهایی و فینال راه یافتند.
همچنین در پایان رقابت های وزن 65 کیلوگرم، جبار کاویان از مازندران و حجت رضایی از خوزستان فینالیست شدند و در رقابت های وزن 71 کیلوگرم نیز، علی عزیزی از مازندران و رضا ساکی از خوزستان توانستند حریفان خود را مغلوب و به فینال صعود کنند.
در رقابت های وزن 80 کیلوگرم نیز، کامران ارقش و مسعود کاوسی هر دو از استان خوزستان حریفان خود را شکست دادند و به دیدار نهایی راه یافتند و در رقابت های وزن 92 کیلوگرم نیز، سعید کریمی زاده از خوزستان و رامین کریمی از آذربایجان شرقی فینالیت شدند.
همچنین در پایان رقابت های وزن 110 کیلوگرم ، هادی شکری از مازندران و عرفان نجفی از توابع تهران برابر تمامی رقبای خود به برتری دست یافتند و به دیدار نهایی و فینال این دوره از رقابت ها راه یافتند.
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان کشور که از صبح پنجشنبه با حضور 197 کشتی گیر فرنگی کار از استان های آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، اردبیل ، اصفهان ، البرز ، ایلام ، بوشهر ، تهران ، توابع تهران ، چهارمحال و بختیاری ، خراسان جنوبی ، خراسان رضوی ، خراسان شمالی ، خوزستان ، زنجان ، سیستان و بلوچستان ، فارس ، قزوین ، قم ، کردستان ، کرمان، کرمانشاه ، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان ، لرستان ، مازندران ، مرکزی ، هرمزگان، همدان و گیلان در مجموعه ورزشی شش هزار نفره شهدای رشت آغاز شده ، عصر جمعه با معرفی نفرات برتر پایان می یابد.
7285/2007

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *