فهرست مدال آوران برای معافیت در اختیار ستاد کل قرار گرفت


به گزارش ایرنا از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر با اشاره به معافیت تمامی قهرمانان و مدال آوران المپیکی ، جهانی و بازیهای آسیایی گفت: باعنایت ویژه مقام معظم رهبری نسبت به جوانان ورزشکار و افتخار آفرین کشور،با دستور فرمانده کل قوا این ورزشکاران از انجام خدمت دوره سربازی معاف شدند.
وی با تشکر از عنایات ویژه رهبرمعظم انقلاب نسبت به موضوعات و نتایج ورزش کشور اظهار داشت: در دیداری حضوری که بعد از بازی های آسیایی خدمت معظم له داشتیم، قهرمانان مدال آور بازی های آسیایی جاکارتا از محضر رهبر انقلاب درخواست کردند و تمامی دارندگان مدال رویدادهای المپیکی و جهانی و بازی های آسیایی نیز از خدمت سربازی معاف شدند.
وزیر ورزش و جوانان افزود: بعد از این دیدار با هماهنگی که با سردار سرلشکر باقری فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح داشتم فهرستی از قهرمانان و مدال آوران بازی های المپیک، جهانی و بازی های آسیایی تهیه شده و در اختیار ستاد کل قرار گرفت.
سلطانی فر گفت: امروز به من اطلاع دادند این درخواست جامعه ورزش و جوانان مدال آور مورد موافقت فرمانده کل قوا قرار گرفته است و به این ترتیب تمامی مدال آوران رقابت های المپیکی و جهانی و بازی های آسیایی از انجام خدمت سربازی معاف شدند.
وزیر ورزش و جوانان با تشکر مجدد از توجه رهبر انقلاب به جوانان و خدمتگزاران مردم در وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: پیام های پر مهر و محبت معظم له بعد از افتخار آفرینی جوانان ورزشکار و سربلند ایران همواره موجب دلگرمی قهرمانان بوده است.
وی ادامه داد: حضور موفق تیم ملی فوتبال در جام جهانی و عنایتی که ایشان برای تلاش و کوشش زیاد ملی پوشان مقابل اسپانیا به رغم شکست داشتند و سپس پیام مسرت بخش ایشان برای موفقیت کاروان ایران در بازی های آسیایی همه و همه نشان از علاقه وافر رهبر انقلاب به جوانان کشور و افتخار آفرینی آنان در عرصه های بین المللی دارد و این مهم بار مسئولیت مسئولان و مدیران ورزش را دو چندان می کند.
ورزشی ** 1528 **9129

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *