فروزنده به دیدار فینال کشتی فرنگی راه یافت


به گزارش ایرنا، رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جوانان جام «ژاکسیلیک اوشکمپیروف» که از صبح جمعه در شهر آکتائو قزاقستان در حال برگزاری است، امروز (شنبه) در پنج وزن دوم ادامه یافت که فروزنده از ایران در وزن 87 کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل حریف قزاقستانی به پیروزی رسید.
وی در دور سوم نیز با نتیجه هشت بر یک، دیگر کشتی گیر قزاقستانی را شکست داد و راهی دیدار فینال شد تا بعد از ظهر فردا (یکشنبه) در فینال برای کسب مدال طلا مبارزه کند.
در وزن 60 کیلوگرم نیز «مهدی محسنی نژاد» در دور اول با نتیجه 8 بر صفر حریف قزاقستانی را شکست داد و در دور دوم نیز با نتیجه 10 بر صفر دیگر نماینده این کشور را از پیش رو برداشت، اما در دور سوم مغلوب قزاقی دیگر شد و با توجه به حضور این حریف در دیدار فینال، محسنی نژاد به گروه بازنده ها رفت تا فردا (یکشنبه) برای حضور در دیدار رده بندی به رقابت های خود ادامه دهد.
«حمیدرضا بادکان» نماینده ایران در وزن 97 کیلوگرم که دیروز به دیدار فینال راه یافته بود، امروز و تا دقایقی دیگر برای کسب مدال طلا به میدان می رود.
«پویا دادمرز» نیز در وزن 55 کیلوگرم در این رقابت ها روز گذشته مقابل حریف قزاقستانی از ناحیه پا دچار مصدومیت شد و از ادامه رقابت ها بازماند.
ورزشی ** 1528**1368

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *