فرنگی کاران ایران قهرمان مسابقات کشتی جهان شدند


به گزارش ایرنا ، چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام یادگار امام (ره) با حضور تیم های آذربایجان، ارمنستان، اوکراین، ایتالیا و 4 تیم از کشورمان روزهای 15 و 16 شهریورماه در شهر سیرجان استان کرمان برگزار شد.
تیم های کشتی فرنگی ایران الف، آذربایجان، ایران ب، ایران توسعه، اوکراین، ارمنستان، ایتالیا و ایران (کرمان) در رده بندی تیمی به ترتیب عنوان قهرمانی تا هشتمی این رقابت ها را کسب کردند.
در فینال این رقابت ها تیم ایران الف با نتیجه 10 به صفر تیم آذربایجان را شکست داد و با شایستگی عنوان قهرمانی این رقابت ها را به دست آورد.
همچنین در رده بندی ایران ب با امتیاز 9 به یک ایران توسعه را برد و سوم شد.
اوکراین نیز با نتیجه هشت به 2 مقابل ارمنستان به پیروزی رسید و در رتبه پنجمی چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام یادگار امام (ره) قرار گرفت.
همچنین دیدار تیم های ایتالیا و ایران کرمان با نتیجه پنج به پنج برابر شدند و با امتیاز شماری تیم ایتالیا توانست با نتیجه 24 به 22 کرمان را شکست دهد و به جایگاه هفتمی این رقابت ها دست یابد.
**نتایج انفرادی دیدار فینال ایران الف و آذربایجان
در وزن 45 کیلوگرم علی حاجیوند با 6 امتیاز ضیا باباشوف آذربایجانی را شکست داد، وزن 48 کیلوگرم نیما محمدی با کسب سه امتیاز مقابل قربان قربان اف به برتری رسید و در وزن 51 کیلوگرم سجاد عباس پور با نتیجه پنج به یک المیر علی اف را برد.
همچنین در وزن 55 کیلوگرم امیرحسین خوانساری، به علت حاضر نشدن نیهات محمدلی در تشک به پیروزی رسید، در وزن 60 کیلوگرم میلاد رضانژاد با نتیجه 9 به صفر مقابل حسرت جعفراف برنده شد و در وزن 65 کیلوگرم شاهین بداغی با 9 امتیاز برتری برابر خاسلی حسن اف را از آن خود کرد.
در وزن 71 کیلوگرم نیز کامران ارقش با کسب سه امتیاز اله وردی علی اف را برد، در وزن 80 کیلوگرم علیرضا مرادی با نتیجه هفت به صفر برابر قابیل احمداف به پیروزی رسید، در وزن 92 کیلوگرم ایمان خانجانی با کسب پنج امتیاز مقابل لاچین ولی اف پیروز شد و در وزن 110 کیلوگرم محمدرضا عبدیان با کسب هشت امتیاز علی فرمان اف را شکست داد.
7420/7435/ 5054

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *