فرنگی کاران ایران در هفت وزن به روی تشک رفتند


به گزارش ایرنا؛ این رقابت ها از امروز- پنجشنبه در سالن «بویانت اوخا» شهر اولان‌باتور مغولستان آغاز شد. در وزن ٦٠ کیلوگرم «مهدی محسن نژاد» مقابل مانیش از هند با ضربه فنی به برتری رسید و در کشتی دوم با نتیجه ٩ بر صفر مقابل بولد از مغولستان هم به پیروزی رسید.
اما محسن نژاد در کشتی سوم مقابل شارشنبکو از قرقیزستان ٤ بر صفر شکست خورد و در کشتی آخر خود مقابل خانوف از قزاقستان 8 بر صفر باخت.
در این وزن پنج کشتی گیر حضور دارند.
در وزن ٦٧ کیلوگرم «محمد الیاسی» دومین نماینده ایران مقابل کیزیرو از قزاقستان با نتیجه ٥ بر صفر به پیروزی رسید و در دومین بازی برابر داهیا از هند ضربه فنی شد.
در نهایت الیاسی در سومین کشتی خود قانخویاگ از مغولستان را با نتیجه ٦ بر ٢ شکست داد. اما در کشتی آخر با نتیجه هشت بر صفر به اسماعیل آف قرقیزستانی باخت.
در این وزن هم پنج کشتی گیر حضور دارند.
در وزن ٧٢ کیلوگرم که ٦ کشتی گیر حضور دارند «امین کاویانی نژاد» دور نخست با نتیجه ٩ بر یک مقابل کونوربایو از قرقیزستان و در دور دوم با نتیجه هشت بر صفر برابر گوچیگو از قزاقستان به پیروزی رسید.
«محمدرضا گرایی» دیگر نماینده ایران در این رویداد در وزن ٧٧ کیلوگرم به روی تشک رفت و با نتیجه ١٠ بر یک مقابل تی سند از مغولستان به پیروزی رسید و سپس ساجان از هند را هم با نتیجه ٨ بر صفر شکست داد. اما در کشتی سوم با نتیجه ٤ بر٢ مقابل ایلیاز از قرقیزستان شکست خورد. در این وزن ٥ کشتی گیر حضور دارند.
در وزن ٨٢ کیلوگرم «مهدی ابراهیمی» در دور نخست با نتیجه ٩ بر صفر گان از مغولستان را شکست داد. وی در کشتی دوم با نتیجه با نتیجه ١٠ بر یک سانجیت از هند را مغلوب کرد و در کشتی سوم با نتیجه پنج بر صفر بیلیمو از قرقیزستان را هم از پیش رو برداشت .در این وزن ٥ کشتی گیر حضور دارد.
در وزن ٩٧ کیلوگرم ٤کشتی گیر حضور دارند و «حسن آریایی نژاد» در دور اول مقابل سیرلیباو از قزاقستان ضربه فنی شد. وی در کشتی دوم مقابل راوی از هند دیسکالیفه هم باخت.
در وزن ١٣٠ کیلوگرم پنج کشتی گیر حضور دارند و «علی اکبر یوسفی» نماینده ایران در کشتی اول مقابل کیم از قرقیزستان ضربه فنی شد. وی در کشتی دوم پانوار از هند را ضربه کرد و در کشتی سوم مقابل داوادورج از مغولستان با نتیجه ٩ بر صفر به برتری رسید.
مسابقات به صورت دوره ای برگزار می شود و نمایندگان کشورمان باید با تمامی حریفان وزن خود کشتی بگیرند.
رقابت های عصر از ساعت ١٧ به وقت محلی آغاز می شود.
پویا دادمرز دروزن 55 کیلوگرم، مهدی محسن نژاد 60 کیلوگرم، میثم دلخانی 63 کیلوگرم، محمد الیاسی 67 کیلوگرم، امین کاویانی نژاد 72کیلوگرم، محمدرضا گرایی 77 کیلوگرم، مهدی ابراهیمی 82 کیلوگرم، محمد هادی ساروی 87کیلوگرم، حسن آریا نژاد
97 کیلوگرم و علی اکبر یوسفی در وزن 130 کیلوگرم نفرات اعزامی به این رقابت ها هستند.
این رقابت تا فردا- جمعه ادامه دارد.
ورزشی**9250**1535

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *