فرنگی کاران ایران حریفان خود را شناختند


به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، طبق برنامه اعلامی مسابقات وزن های 60 و 67 کیلوگرم 30 مرداد و مسابقات وزن های 77، 87، 97 و 130 کیلوگرم نیز 31 مرداد برگزار خواهد شد.
این مسابقات از ساعت 13 تا 17 و 19 تا 21 به وقت محلی در سالن مرکزی جاکارتا بر روی 2 تشک برگزار می شود.
امسال رقابت های کشتی بازی های آسیایی نسبت به دوره گذشته در هر رشته آزاد و فرنگی در یک وزن کمتر و مجموعا در شش وزن المپیکی برگزار می شود.
قرعه 6 نماینده کشتی فرنگی ایران در بازی های آسیایی به این شرح است:
در وزن 60 کیلوگرم که 14 نفر حضور دارند، «مهرداد مردانی» در دور نخست به مصاف «کیم سئونگ هاک» دارنده مدال برنز جهان از کره جنوبی می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم با برنده «حسن» از اندونزی و «شینیبو اوتا» دارنده مدال نقره المپیک از ژاپن کشتی خواهد گرفت.
در وزن 67 کیلوگرم که 16 نفر شرکت کرده اند، «محمدرضا گرایی» در دور نخست با «حسن عبدالکریم» از سوریه کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده «تاژایف» از ترکمنستان و «تسمرادوف» دارنده مدال برنز المپیک و جهان از ازبکستان می رود. «آلمات کبیسبایف» دارنده مدال نقره و برنز جهان از قزاقستان و «شیمو یامادا» دارنده مدال نقره آسیا از ژاپن در گروه گرایی حضور دارند.
در وزن 77 کیلوگرم «محمدعلی گرایی» دارنده مدال برنز جهان در دور نخست در دیداری انتقامی به مصاف «بین یانگ» قهرمان آسیا از کشور چین می رود. گرایی در فینال پیکارهای قهرمانی سال 2018 آسیا در قرقیزستان، مبارزه را به این حریف چینی واگذار کرده بود.
وی در صورت پیروزی بر این کشتی گیر چینی در دور بعد به مصاف برنده «ناتال» از تایلند و «سینگ» از هند می رود. «آسخات دل محمد اف» قهرمان آسیا از قزاقستان در گروه گرایی قرار دارد. در این وزن 16 نفر حضور دارند.
در وزن 87 کیلوگرم که 12 نفر حاضر هستند، «حسین نوری» دارنده مدال برنز جهان پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف «شیهاز اویلیکوف» از ترکمنستان می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد با برنده کشتی گیران یمن و تایلند مبارزه می کند.
در وزن 97 کیلوگرم، «علی اکبر حیدری» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با «رامادانی» از اندونزی کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم به مصاف برنده کشتی میان «چو هیو چول» از کره جنوبی و «یرولان ایسکاکوف» قهرمان آسیا از قزاقستان می رود. در این وزن 9 نفر حضور دارند.
در وزن 130 کیلوگرم که 11 نفر شرکت کرده اند، «بهنام مهدی زاده» در دور نخست به مصاف «مورات رامونوف» نایب قهرمان آسیا از قرقیزستان می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان «لینگ ژی منگ» از چین و «ناون» از هند می رود. «مومن جان عبداله یف» دارنده مدال نقره آسیا از ازبکستان و «کیم مین سئوک» دارنده مدال برنز آسیا از کره جنوبی در گروه مهدی زاده حضور دارند.
ورزشی**1067**1597

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *